Video igre sa temom poljoprivrede

U instalaciji igre imas folder codex, u njemu dva foldera x64 i x86, njih samo iskopiraj ( ako te pita pri kopiranju, izaberi copy and replace) u folder gde ti je instalirana igra, naravno ovo vazi za igru sas torenta :osmeh:.
 
Ja skinuo i instalirao ali nece da je startuje i izbaci ovo....giants engine 6.0.2 has spopped working....Zna li neko sta je?
 
I ja instalirao i pokazuje eror. The program can't start because d3dx9_43.dll is missing from your computer. Try reinstaling the program to fix this problem. Zna li neko sta treba da uradim?
 
Instalirao sam igricu ,ali kada udjem nema slike ,sve je crno samo gornji desni deo ekrana sija u belo I cuje se zvuk ali nema slike.Sta bi to moglo da bude?
 
Poslednja izmena:
Krenuo sam da igram igricu, podesio sam rezoluciju na 1600x900 ali imam neke smetnje. Znaci jako lose se vide objekti, masine, jakolosa slika. sta moze da bude problem?
 
Raso probaj da smanjis na low grafiku u igrici nz koji monitor imas ali probaj da smanjis rezoluciju ..
 
Krenuo sam da igram igricu, podesio sam rezoluciju na 1600x900 ali imam neke smetnje. Znaci jako lose se vide objekti, masine, jakolosa slika. sta moze da bude problem?

Udji u opcije idi na grafiku i iskljuci 3 i 4 stavku sto pise ispod rezolucije( mislim da je bilo ukljuceno na dvojku) tako je meni bilo kad sam iskljucio radi odlicno
 
fsscreen20141101185156.png
fsscreen20141101185955.png
fsscreen20141102100856.png
fsscreen20141102195203.png
fsscreen20141102195246.png


- - - - - - - - - -

За сада сам само довде узнапредовао. Играм иначе кампању на најтежем нивоу...Нови New Holland T6.160 трактор, који је јако кратак и потребан му је тег од преко 1т да се не би шловио, као и комбахн New Holland уз наравно кредит који морам банци враћати...

http://www.crashwiki.com/top-10-fixes-farming-simulator-15-crashes-errors-wont-start-low-fps-windows-8-black-screen-giants-engine-loading-connection-white-screen/

покушајте нешто од овога, можда вам помогне....
 
Nazad
Vrh