Video igre sa temom poljoprivrede

Kako se mapa ubaci?
Zapravo,jel treba da se raspakuje pa da se negde kopira ili sta?
Neku sam skunio,nema sanse da je pokrenem.
Sad skidam vojvodinu,pa nju da probam.
 
Mapa, kao i bilo koji mod, moze da se ocita kad je u "zip" fajlu. Znači, skines mapu, nadjes je u "download", otvoris, ako unutra ima nekih "zip" fajlova, onda mora da se raspakuje, a ako ima gomila nekih fajlova i foldera, onda ne raspakuje nista i samo taj fajl koji si otvorio prebacis u My documents/MyGames/Farming simulator 2013/mods... Tu ide "PASTE"..
Ako nisi patchovao na 2.0 onda igra ocitava samo modovi koji su do V1.0 sto i obično pise pored moda na sajtu, a kad ubacis 2.0, onda mozes i sve ostale modove.. Zapazi, mislim da je Vojvodina V2.0...
Nadam se da te nisam zbunio..
 
Следећи месец излази нови фармер сим 2015, а колико сам могао да видим изгелда одлично. Модел исе прљају, сад не знам да ли су радил ина звуку у кабини, веорватно да јесу. Оно што ми се и даље не свиђа еј то да се тракторима померају точкови горе доле. Па мајку му пољубим, има толико добрих модова, где су фиксни задњи точкови, за предње нисам сигуран, али мислим и да се они тако исто мрдају, што је нереално.....

Претходни део сам престао да играм, сад чекам овај да видим какав ће бити....
 
Игра поручена, због попуста од 10 евра, па ме изашла свега 25 евра....тог попуста више нема, чекај пиратизовану верзију, ако не мислиш да играш преко нета мултиплејер....
 
Kako sam ubacio original za mp od tada ni mene a ni klince ne zanima singl samo se igra mp a uz pravu ekipu igra je ekstra
 
Drugari da li neko moze da mi posalje link gde mogu da skinem neki od farming simulatora , po mogucstvu da ima krek i mozda dodate neke modove ?
Da ne lutam sada, a vidim da dosta vas igra farming simulator , ,hvala
 
Skinuo sam igru sa linka od kolege KishRobert, pa sam i skinuo neke krekove 2.0 i 2.1 , kopiram ih preko postojecih fajlova u folderu , ali i dalje mi trazi cd key ? Moze neko da mi posalje key ili krek koji radi ?

Nasao key , dobar, ali nece igra da radi , moracu malo da procackam ..
 
To 2.0 i 2.1 nisu krekovi to su abdejti a ključ potraži na netu ima ih dosta
@KR zavisi za šta ti treba voda ima je na različitim mestima a takodje zavisi i koja je mapa
 
Robertu verovatno treba da prska njive fertilizerom. Uzmi skini sa njihovog oficijalnog sajta mod za ono plavo bure i postavi ga gde hoces, spada ti u placeable mods...

- - - - - - - - - -

http://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&mod_id=108
 
Drugari , uz pomoc malog Zarkovog :) sam instalirao FS2013 , patch 2.1 i brdo nekih modova , koji se nalaze na listi instaliranih kad pokrenem igru , ali .. Gde su sad moji novi JDovi i Lexioni u igri , gde da ih nadjem i kako da stignem do njih :) ?

Da ne gnjavim vise kolegu na PP ... :)
 
Sad sam probao i menjam samo izmedju tri traktora i jednog kombajna , koje su tu na pocetku igre .. Da li ja mogu da ubacim mod Lexion i odmah da koristim kombajn ili sta vec instaliram od modova ? Na listi modova u igrici se nalaze ti modovi koje sam instalirao , ali nema u igri , na parkingu ili gde vec da ih nadjem , da mogu da ih koristim..
 
Nazad
Vrh