Video igre sa temom poljoprivrede

Ne trebati nikakav mod za novac. Jednostavno ukucas koliko ti para treba u folderu "save games" i resen problem :ppozdrav:
 
Скрипте ако неком требају. ГПС је одлична ствар, јер ти вози трактор, комбај....
http://www.modhoster.com/sonstiges-scripte/mods

Па интересантније је играти без чита за новац, ето мени је требало да скупим само три дана за боље машине, јер сам оне које се добију продао које сам имао дупле...а напослетку и комбајн и дојц трактор....па сам узео холандов комбајн за те паре и оно што сам продао. Ах да заборавих да кажем, лако се зарађује ако сечеш дрва и продајеш некој био фарми око 800 е/т је то дрво...ето за почетак доста....
 
Kupio sam motornu testeru, ali ne znam kako da je koristim :osmeh: Ja sebi odmah ukucam 10M i kupujem sta mi se svidja:bravo:
 

надам се да сам помогао.....

- - - - - - - - - -

Ех читеру..ја сам укуцао био исто толико само да видим на шта личе модели машина и то еј то...почех кампању без динара и зарадих већ до средње класе машина, тј. трактора и комбајна, све остало ми сток...
 
pomogao si mi. ma i ja iz istog razloga ukucam pare. nemam sad vremena da igram kampanju, ali zima je pred nama,tako da bice vremena
 
I ja seckam :osmeh:...

33f3nde.png
 
јел неко пегла мултиплејер, стигла ми орг игра јуче, па реко да питам оћел неко да пика мулти, ових дана...

- - - - - - - - - -

И наравно црвена ергела...
fsscreen20141104202638.png
fsscreen20141104202731.png
fsscreen20141104202757.png
fsscreen20141104200101.png
 
Nazad
Vrh