Video igre sa temom poljoprivrede

ls-uk.info/downloads/5/24772

evo jedna..nju igram i ok je sasvim..samo procitaj uputstvo posto treba jedan fajl da kopiras u igri..
 
bio sam skinuo tu, i ubacim sve kako pise, pokrenem i cekam cekam ... odjednom se pocne cuti muzika al ne pojavljuje mi se START ne mogu da udjem u mapu
 
Nemoj ubacivati njegove modove samo prikolicu jer nešto od ostalih modova koči bez njih ide dobro.
 
Probaj samo mapu ubaci bez modova, al i onaj fajl sto ne ide u modove nego u direktorijum gde je igra.Meni radi i tu mapu igram kad imam vremena.
 
Ewo malo da obnovim temu Ewo moje masine!!!
lsscreen20120701104536.png
lsscreen20120613214158.png
lsscreen20120114152329.png
lsscreen20111231101619.png
lsscreen20111207170943.png
lsscreen20111118215527.png
lsscreen20111117211029.png
lsscreen20120414115454.png
lsscreen20120114152029.png
lsscreen20111203193810.png
 
Vidim koristis moje zmajevke i moj kombajn,kako ti se cine masine?Ja sam nacrtao kombajn i zmajevke i jos dosta masina.
 
Ja sam zimus čitao celu ovu temu i hteo da skinem igricu na komp ali nisam uspeo. Imam površno znanje oko kompa i do pre par godina sam često igrao igrice i lako ih krekovao ali sam dosta caka zaboravio. A oko ove igrice me muči i to što skroz slabo znam engleski a nemački tek nemam pojma. Mada bih opet pokušao da je skinem sa neta u komp da je imam kad budem imao slobodnog vremena (a zimus ću možda imati i manjka interneta) pa ako ima neki link da nije previše komplikovano pokušao bih opet, možda mi neko ispiše neki link i uputstvo? Ili ako postoji i neka slična igra a na srpskom?
 
@bukur u kom programu si radio prikolice?zadnji put kad sam skinuo zmajevke nerviralo me kad stanes a zadnji kraj se podigne..
@Vulkan ako hoces mogu ti ja naci link neki pa cu ti poslati na pp
 
Može, ako bi bio neki da krene instalacija i da posle radi igrica bilo bi super. Po nekim linkovima koje sam kupio sa ove teme sam morao da se registrujem i na serbian forum i tamo čitam uputstva i pratim linkove i ipak nisam uspeo da instaliram samu igricu, samo neke dopune za istu a meni treba početak igre.
 
@ stankovic
Ako mozete posaljite i meni u inbox taj link pa da probam i ja da instaliram igricu jer i ja kao i kolega @Vulkan vec duze pokusavam da instaliram ovu igricu ali mi ne ide od ruke pa ako mozete posaljite i meni link da pokusam i ja da instaliram.
 
Poslao sam vam pp :)
Hvala Stankovicu, pravi si forumas. Evo torent mi radi i skida brzo, prognozirano je da ce zavrsiti za sat ipo. Alkohol 120% mislim da imam samo ga nikad nisam instalirao ni koristio, nadam se da cu se snaci. Ako ne moram opet jaukati za pomoc:bravo: Idem u kupatilo da skinem slojeve prasine i znoja od danasnjih radova pa cu posle potraziti alkohol. Ovako prljav sam prvo usao u sobu da vidim ima li poruka :cool:
 
Evo jednog Zetora od 85 ks, sve kontrole ima. Ima i jedan mali dodatak mod za oranje, naime o cemu se radi: Traktor upada u brazdu, nakrivi se, dodaje pun gas i vise trosi.
sdvfds_t2_1.png
Download link: http://freakshare.com/files/178q4cui/Zetor_Proxima_85_UnPack.rar.html

Nadam se da ce vam se svideti pozdrav

---------- Poruka napisana u 01:29 ---------- Prethodna poruka je at 01:26 ----------

Kome treba neki mod za ovu igru neka mi se obrati. Samo mi kazite naziv traktora i dobijate link. Hvala
 
Poslednja izmena:
Ma nista imam ja jos tih sa modom za oranje, volim da prepravljam traktore.

Evo jos jednog Zetor-a od 160ks
lsscreen20120629120900.png


Download link: http://www65.zippyshare.com/v/9789608/file.html


---------- Poruka napisana u 14:34 ---------- Prethodna poruka je at 14:13 ----------

Evo i kombajna slican je kao Zmaj 142 samo sto je Bizon( Moj edit)
U tom pack-u ima i heder evo slike da znate o cemu se radi
game20120105162447966.jpg

Na kombajnu su svi delovi pokretni na 0 vam je panel za pomoc evo linka : http://ul.to/zgrdwo51
 
Nazad
Vrh