Video igre sa temom poljoprivrede

zna li neko kako mogu da pokrenem Multiplayer na Landwirtschaft Simulator 2011? hvala...
 
Ja neznam sta mi se desava sa igrom, udje u meni i sve dobro radi i kad pocnem da igram onda mi pocne sve plavo po ekranu da skace i sve nesto mutno... pre par meseci mi je super radilo i onda mi je pao sistem i kad sam podigao sistem od onda mi je pocelo to sa grafikom... molio bi nekog ako zna sta je neka pomogne,radi se o LS2009,2011 na obe se to isto desava.....
 
Šta će ti mod za novac otvoriš savegame i promeniš iznos koliko ti treba.
 
Da li je neko nasao neke extra modove/mape za farming simulator 2011?ja se vec danima trudim da nadjem neku normalnu mapu,sa repom i da nije brdska mapa..Ako neko ima predloge neke..:)..da ubijem povu monotoniju u kisnim danima..:D
 
Poslednja izmena:
Probao sam ih i jako su dobro uradjeni.Cekam da izadje kombajn za repu ROPA neznam kada ce izaci.Jel imas jos neku masinu koju si probao da ti se svidja?
 
Kad uđeš u savegame nađeš ikoicu careerSavegame i otvoriš je sa notepad ili notepad++ zavisi koji program imaš nađeš gde piše money i promeniš iznos u koji ti odgovara i pri izlasku klikneš na "da" da sačuva promene i to je to uđeš u igru izabereš savegame koji si izmenio i igraš
 
Nazad
Vrh