Video igre sa temom poljoprivrede

XP Professional Version2002 Service Pak 3 Probao sam ovde u poruci, može i po tri tastera istovremeno da ispiše a kad ih zadržim pritisnute nekad ponavlja uzastopno sva tri istim redom kao u prvom ispisu a nekad samo zadnji. sdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfffffffffffjkljkljkljkljkljkljkljkljkljklkljjjjjjklklklklklklklklkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljklllllllllll
A ako stisnem i držim jedan taster on naravno ponavlja njega, pa pritisnem još jedan ne pustajući onaj prvi stisnut komp nastavlja da ispisuje drugi. I kad pustim drugi taster prestaje da piše iako ja prvi taster sve vreme držim pritisnut. Prvi je prestao sa radom kad je registrovan drugi taster i može do daljnjeg biti pritisnut komp ne reaguje na njega a sa svim drugim tasterima mogu da ponavljam isto i svaki put da ostavim po još jedan pritisnut taster.
 
Kad ti ovo pomenu ja se setih da imam konvertor, u njega dva komada ps2 pa na jedan usb u komp. Kombinujem dva miša sa i bez konvertora, rade, drugu tastaturu, probanu sinoć-neće, vratim ovu neće ni ona. Restartujem komp, nijedna tastatura ni da bekne, a oba miša rade. Mislim u sebi , sad sam ga zajebo skroz. Isključim potpuno komp na turn of pa posle pola minuta uključim i radi sve baš kako treba. Imam normalne komande u igri a šta je zezalo nemam pojma. Ostalo je to da mi je igra na nemačkom iako sam u opcijama stavio na engleski, to zbog nečeg neće. I nemam pomoć u gornjem levom uglu. Hteo sam i neki mod da dodam ali sa ovih vaših linkova ne uspevam. Ili taj sajt traži pare ili počnem da skidam nešto nevezano za igricu. Čini mi se da ću je izigrati samo sa ovim "fabričkim" modovima.
 
Tako je :cool:. Uhvatiću vremena poneko veče makar preko zime. A ima li neki svež link za modove a da ne traži pare ili instalira neke razne druge programe? Za farming simulator 2011 patch 2.1 ali radi samo na nemačkom, ne znam zašto. Moram probati da u opcijama zadam nemački možda onda proradi na engleskom :osmeh:
 
da bi ti radilo na engleskom nije u pitanju prebacivanje u opcijama već prilikom instalacije imaš mali dodatak koji se zove engfix i on se dodatno instalira pa ti se igra sama prebaci na engleski bar je kod mene tako bilo.
 
[video=youtube_share;d11W1CqQFFc]http://youtu.be/d11W1CqQFFc[/video] stize farming simulator 2013
 
Jel ima negde dobar mod Rakovice ili Zmaja za FS 2011? Sve sto sam skinuo je raspad tezak. Kombajni preko celog ekrana a traktori seckaju i koce nenormalno. I jel napravljen model za mali zmaj kombajn?
 
Izasla je DEMO verzija FS 2013, imate ju na njihovom sajtu, a puna verzija se ocekuje 25-og ovog meseca, znaci piratske verzije je realno ocekivati vec od 1.11
 
Skinuo FS 2013,preko torenta.Bolje grafika a manje zahtevna igra za slabije masine,barem po meni.I dosta vise opcija,kupovina zemlje itd itd.
 
Mnooooogo vise opcija, toliko da se sa pono parcela sve tesko postize, novina je da imate useve koji odumiru, tako da zetva mora biti na vreme, zatim su ubacene i ovce i kokoske. Ide se ka sto realnijem igranju, ali i teze se napreduje.
 
Nazad
Vrh