Vesti i obaveštenja

Vreme ce tek pokazati trenutno se jos nista nevidi niti oseti . Tek od 1 aprila pa nadalje krecu neke bitnije promene pa cemo pricati sta kako . Bio je neki lik spanac glavni menadzer izmedju UAE i ovih 7 kombinata i jedan marokanac i par nasih i jedan arapin ,prave se dve fabrike tj dehidratori tu kod nas u Surcinu jedna uBoljevcima,to u startu znaci dosta posla obecavaju solidne plate ,vec preuzimamo njihov setveni plan e sad sta kako detaljnije se u sustini jos nezna jos se vrse kojekakvi pregovori i odlucuje se o svemu i svacemu . Konkretno su rekli da ce se potruditi da zadrze veci broj radnika ,i konkretno kod nas ima jedan slucaj oko nekih placeva i nekih kuca koje su dobili na koriscenje neki radnici a jedna od lokacija je na centru Surcina i to su me iznenadili reko je ovaj ni slucajno da se ljudi isteraju odatle itd . Kao sto ti kazem vreme ce pokazati ,kad budem imao neke konkretnije informacije ja cu podeliti sa vama .

Mene zanima jos necije misljenje od radnika iz nekog od preoostalih kombinata sto su se prodali !
 
Sto ne prodaju usrani BG!
A sta to tebe kvalifikuje da dajes nekome ocene. Mozda velicina i znacaj sredine. Ili duboke, jos neotkrivene misli. Ili mozda prefinjen recnik, uz mozda po neku prosto prosirenu recenicu. Mogao bih svasta da napisem na ovakve tvoje niskosti i idiotarije, no posto si se ti vec uveliko pokazao i dokazao, nek ostane samo ovaj moj citat jos jednog tvog izliva mrznje.
 
MONTOYA prodaja masina je bila u toku sad neznam sta se tu izdesavalo ,konkretno je bilo na licitaciji par maseja ,par djura u haoticnom stanju ali to je prodato . Zatim dva rusa 82 ,565 sa prednjom utovarnom kasikom ,i jedan 577 stari tip i zmajevi 143 kod nas a u padinskoj neznam sta je sve bilo na licitaciji i na prodaju ali nesto je prodato i oterano a veci broj kojecega je ostao . E sad ja mislim da postoji mogucnost samo kupovine svega u kompletu nemoze pojedinacno masina po masina da se kupuje . Ja sam se raspitivo za neke stvari moglo je samo sve skupa sad od kad je deo prodat nisam ni pito .

A u sledecem krugu od 31 marta bice kojecega sto posto na prodaju !!!
 
ko je sa macvanima jabuku delio peteljka mu ostala ,salim se nisu losi ljudi ali imam lose iskustvo sa sapcanima oko kupovine kola, kombija
 
A sta to tebe kvalifikuje da dajes nekome ocene. Mozda velicina i znacaj sredine. Ili duboke, jos neotkrivene misli. Ili mozda prefinjen recnik, uz mozda po neku prosto prosirenu recenicu. Mogao bih svasta da napisem na ovakve tvoje niskosti i idiotarije, no posto si se ti vec uveliko pokazao i dokazao, nek ostane samo ovaj moj citat jos jednog tvog izliva mrznje.

Ti nemas potrebe da uskocis u replike nakon mojih postova, nisam te licno niti prozvao niti zgazio po rep tako da bi bilo dobro da se otkacis toga. Dovidjenja!
 
Nista vise nikome neverujem na rec dokle god se neispuni isto u praksi .
Mrtvo slovo na papiru
 
Србија ће поднети захтев за 100 милиона долара кредита од Абу Даби Фонда за развој да помогне пољопривредницима проширити канале за воду и нисконапонских мрежа на њиховој земљи, као и куповину нове машине за повећање производње.

Влада ће одмах поднети захтев, омогућавајући одбор руководилаца Абу Даби заснован зајмодавца да размотри и одобри средства у марту, Министарство финансија у Београду, рекао је у изјави за е-поштом данас.

Пољопривредници ће добити 10-годишње кредите са три године грејс периода и "веома ниском каматном стопом", министар финансија Млађан Динкић рекао је у изјави. Ако први кредит је успешна ", Абу Даби Фонд за развој ће наставити са истог величине финансијске помоћи у наредним годинама", додао министарство.

Србија, све у потрази за готовину истоку и инвестиције, је договорено са Абу Даби на бази Ал Дахра пољопривредну сарадњу да формира компанију следећег месеца да ће уложити око 300 милиона евра ($ 406.9 милиона долара) у производњу хране и извоза из балканске земље.
 
Ovaj google translate mnogo nervira. Tolika kinta na vidiku, a ubijes se da procitas prevod.:haha:
 
Zar nije trebalo u pompeznim najavama da on sam ocisti kanale kao za dobro bit svih.
Samo pratite, ako bude odobren kredit, smem da se kladim da ce da ciste kanale do seikovih njiva. A zaduzuje se drzava (MI) cemo to da vracamo il da mu ustupimo jos zemlje............. Sad je valjda i slepcu jasno gde idemo :svinja:
 
Nazad
Vrh