Vesti i obaveštenja

Manite se ljudi rasprave ko je bolji! Ko god da dolazi i nakon ovog (al dugo taj film necemo videti jer tek su poceli da sire i da puste korenje) opet ce gledati neki njihov interes i opet ce pljackati i najmanje dati nama obicnim paorima!
Svim ministrima i drzavi je bilo i bice bitno da mi proizvedemo sto vise proizvoda da bi nas sto vise krali!!! Jer krasti moras na tom mestu gde ima! Gde nema i gde je vec pokradeno tamo krpis i zapusis od poljoprivrede!
A da samo jedne godine svako domacinstvo poseje lanac, dva, samo za sopstvene potrebe e onda bi nas poljubili sledece godine sve nas ( po njihovim shvatanjima maloumnike i ludake) direktno u d...e!!!
 
Vi sto ga hvalite, ocigledno niste u stanju da sagledate njegov kompletan rad. Kad si ministar, onda moras da budes ministar svima, a ne samo odredjenim grupama. A sada je vise nego ocigledno da je uvek imao sopstveni interes, a dodvoravanje samo nekima je bilo cisto pokrice.
 
**greška ::sramota::.. боље је давати субвенције за увоз .. :osmeh:
срећни и примаоци донација за кампању , срећни и увозници .. срећне и газде ових кловнова из иностранства ...
 
боље је давати субвенције за увоз .. :osmeh:
Не бих се сложио у потпуности. Увезеш машине а они после неће твоје производе и како да отплатиш кредит?
А да се оживи металски комплекс то је пар стотина хиљада радника (читај плата) који онда могу да троше на твоје производе а не да се и готови производи увозе. Све може да се увози али до границе затварања чаробног круга немаштине.
 
Poslednja izmena:
е сад тотал :off_topic:
Ако поштовани чланови неће сматрати увредљивим да испод поруке пишем и коментар типа ( ово је иронија, ово је сарказам, ово се ја правим блесав ... писаћу)::samo bes::

П.С. иначе због ИМТ-а смо и пропали ..:osmeh: ( Има ли Мене Ту ):ppozdrav:
 
Da li je neko obavesten koje je to pravilo , zakon , uredba ili sta vec, da ja kao nosioc polj. gazdinstva ne mogu da dam svoj racun u banci da mi prebace novac za svinje , nego mora poseban racun da otvori moj otac jer se imovina vodi na njemu i poresko resenje stize na nj. ime.
 
Šta god da je, moraće otac otvoriti račun u banci.
Uradiš odmah i punomoć i nemaš više maltretiranja.
 
Da li je neko obavesten koje je to pravilo , zakon , uredba ili sta vec, da ja kao nosioc polj. gazdinstva ne mogu da dam svoj racun u banci da mi prebace novac za svinje , nego mora poseban racun da otvori moj otac jer se imovina vodi na njemu i poresko resenje stize na nj. ime.

Moraš da otvoriš namenski račun u bilo kojoj banci.Ako si ti nosilac gazdinstva pare će stizati na tvoje ime bez obzira što ti je otac vlasnik imovine.
 
Pa imam otvoren namenski racun , domacinstvo registrovano na mene 2006godine i otac upisan kao clan domacinstva , ali ovi iz klanice sa kojom saradjujem sada traze fotokopiju poreskog resenja i racun u banci na cije ime je resenje , do sad je trebala semo potvrda o aktivnom statusu.
 
Ако поштовани чланови неће сматрати увредљивим да испод поруке пишем и коментар типа ( ово је иронија, ово је сарказам, ово се ја правим блесав ... писаћу)::samo bes::
Lepo ti rekoh da budes direktan.:osmeh:
 
Brisel blokiran traktorima, bune se mlekari

13:38, 26.11.2012.



Stočari se bune zbog niske cene mlečnih proizvoda


BRISEL - Na stotine proizvođača mleka iz nekoliko zemalja Evropske unije danas su traktorima blokirale Šumanov trg u Briselu, kako bi protestovali protiv niske cene mlečnih proizvoda.

Proizvođači mleka iz Belgije, Holandije, Nemačke i Francuske su u okviru akcije "1000 traktora" zatvorili prilaz evropskim institucijama, a za po podne su planirali vožnju kroz centar grada.

Briselske gradske vlasti su upozorili građane da danas ne koriste automobile, jer će saobraćaj biti teško poremećen zbog protesta.
 
Zato što se kod njih poštuje onaj koji radi i doprinosi stabilnosti i prosperitetu zemlje.
 
Nazad
Vrh