Vesti i obaveštenja

Nisi lud da ides u blokadu pa da nanovo platis kaznu.:osmeh::ppozdrav:
Bez ikakave lose zelje ili nesto drugo na ovaj post sam se nasmejao u ovom tmurnom vremenu. Maj... im jeb... svima su pisali kazne koji su bili na protetima i time uplasili seljake i sada niko nema jaja da ide dalje a oni nas kara.. samo nam usi zavrcu.... kao da su nam sipali neku drogu ....
 
Bez ikakave lose zelje ili nesto drugo na ovaj post sam se nasmejao u ovom tmurnom vremenu. Maj... im jeb... svima su pisali kazne koji su bili na protetima i time uplasili seljake i sada niko nema jaja da ide dalje a oni nas kara.. samo nam usi zavrcu.... kao da su nam sipali neku drogu ....

Pa post je i pisan kao sala da se razbije ovo tmurno vreme u ratarstvu. Treba se nekada i nasaliti.:ppozdrav: Robi je stvarno platio kaznu na poslednjim protestima.:osmeh:
 
Neko ovde sistematski uništava poljoprivredu i u tome je vrlo uspešan. Rezultati uništenja će biti veoma vidljivi do jeseni a najkasnije do proleća kada seljak neće imati novca za dalja ulaganja. Nismo mi u Srbiji izmislili aflatoksin bilo ga je i u drugim državama koje sada imaju veće cene kukuruza nego mi. Sa pšenicom je ista priča ne valja kada rodi a nevalja ni kada ne rodi i opet je naj niža cena pšenice nego u okruženju. Zanima me na osnovu čega mi to imamo tako niske cene i opet, pored tih niskih cena, naš kukuruz, pšenica soja... ne treba nikome
 
Prof.dr. Miladin Sevarlic jedan od retkih zdravih,moralnih,pametnih glasova zemlje Srbije..............................................................................................................................................................................................................Ne smemo da dozvolimo da kao neme ovce cekamo na klanje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Gerilski rat poljoprivrednih ćata - izvor liberty4balkans.wordpress.com

U društvima „demokratskog socijalizma“ kakva su manje-više sva na Balkanu, državni podsticaji igraju važnu ulogu. Program stvaranja privilegovanih društvenih slojeva, onih koji će zavisiti od novca drugih je jedna od karakteristika država socijalnog blagostanja, odnosno sistema birokratski koordinisane redistribucije prihoda. Na taj način stvara se pogodno biračko tijelo, a dotacije postaju i nešto izdašnije u predizbornom periodu.

Treba iščitati tekst u celosti jer veoma dobro prikazuje libertanisku ideju na primeru davanja novca poljoprivrednicima. Većini se neće svideti tekst, ali treba znati da se ideja "Čikaške škole ekonomije" sve više širi na ovim prostorima.
 
Prof.dr. Miladin Sevarlic jedan od retkih zdravih,moralnih,pametnih glasova zemlje Srbije..............................................................................................................................................................................................................Ne smemo da dozvolimo da kao neme ovce cekamo na klanje.

Da da profesor ima dosta toga da kaze, bio sam na njegovim predavanjima. Zasto ovakvi ljudi nisu ministri?:sta:
 
Da da profesor ima dosta toga da kaze, bio sam na njegovim predavanjima. Zasto ovakvi ljudi nisu ministri?:sta:
Samo iz jednog razloga.Kriminogene strukture sa vlasti,zajedno sa svojim pajtosima-tajkunima,nikada nece dozvoliti da u njihovu mrezu lopovluka priviri zdrav razum i posteno patriotsko bice.Mafijaski sistem vlasti je u ovoj zemlji gradjen decenijama,a trebace vekovi da se skloni tamo gde mu je i mesto.Jer ipak je ovo Srbija.
 
Nazad
Vrh