Veštačko đubrivo

Elixir na oko izgleda jako lepo.
Sastav neznam kakav je.
 
Elixir na oko izgleda jako lepo.
Sastav neznam kakav je.
Uzimao sam i ja Elixir Zorka MAP 12:52 i stvarno je bio ekstra doduše bio je Ruski samo ga oni pakuju a ovaj 15:15:15 +20% SO3 Prahovo nije baš neki kvalitet zato i pitam Vas pošto meni lično se nesviđa ima dosta prašine i nije isto đubrivo u svim džakovima u nekim džakovima je boje roze a onda u drugim ima mešano roze i onaj sivi kao Map a nalazio sam i pur penu a na sumpor se ne oseti ništa a sećam se Fertilov prošle godine 5:24 :16 + 10 % SO3 iliti NATURA ubi koliko smrdi na sumpor a ovaj ništa inače sličan je Azohemovoj petnaestici samo je cena dosta veća :sta::sta::sta: . Jel gledao neko juče poljoprivrednu emisiju na B92 Dobra zemlja navodno je neki čovek nosio na analizu tri petnaestice na analizu i po sastavu je tri sedmice nije hteo da kaže koji je proizviođač da nebi imao kako on kaže posla sa mafijom jel zna neko o kojoj petnaestici se radi pošto sam i ja bacao petnaesticu pa sa razlogom sam zabrinut.:sta:::pomoc:;::pomoc:;::pomoc:;može i na p.p.

- - - - - - - - - -

Dobra Zemlja http://www.youtube.com/watch?v=ecR_OBU9DS0 u 50 min je prilog.
 
Uzimao sam i ja Elixir Zorka MAP 12:52 i stvarno je bio ekstra doduše bio je Ruski samo ga oni pakuju a ovaj 15:15:15 +20% SO3 Prahovo nije baš neki kvalitet zato i pitam Vas pošto meni lično se nesviđa ima dosta prašine i nije isto đubrivo u svim džakovima u nekim džakovima je boje roze a onda u drugim ima mešano roze i onaj sivi kao Map a nalazio sam i pur penu a na sumpor se ne oseti ništa a sećam se Fertilov prošle godine 5:24 :16 + 10 % SO3 iliti NATURA ubi koliko smrdi na sumpor a ovaj ništa inače sličan je Azohemovoj petnaestici samo je cena dosta veća :sta::sta::sta: . Jel gledao neko juče poljoprivrednu emisiju na B92 Dobra zemlja navodno je neki čovek nosio na analizu tri petnaestice na analizu i po sastavu je tri sedmice nije hteo da kaže koji je proizviođač da nebi imao kako on kaže posla sa mafijom jel zna neko o kojoj petnaestici se radi pošto sam i ja bacao petnaesticu pa sa razlogom sam zabrinut.:sta:::pomoc:;::pomoc:;::pomoc:;može i na p.p.

- - - - - - - - - -

Dobra Zemlja http://www.youtube.com/watch?v=ecR_OBU9DS0 u 50 min je prilog.

Pogledaj rezultate analiza i diskusiju na temu Azohemova đubriva.
 
Pogledaj rezultate analiza i diskusiju na temu Azohemova đubriva.
Pročito sam juče šta reći bruka i sramota tu fabriku treba odmah zatvoriti a upravnike u aps i to jedno 20godina neka džedže tamo ( kao u Kini za ono mleko ), sve odradiš korektno uzimanje uzoraka zemlje ,odneseš na analizu ,dobiješ preporuku za đubrenje i onda neki tamo zlikovci te izrade i onda se ovi iz ministarsva čude kako mi nemamo evropski prosek po prinosima a agrotehnika sve u fulu ::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::
 
Pa nigde na svetu ne postoji tzv restrukturiranje. Odatle i djubrivo. Jos uzeli i kredit od Agrobanke, i pojede vuk magarca, vise puta.
 
Jer neko koristio ovo gnojivo? Piše da se proizvodi u Vukovaru
3448935.jpg
 
Jesam ja, prošle godine zaoravao nešto za kukuruze, lep granulat, nema prašne i ja sam uzeo neko sa dodatkom sumpora, nemogu da kazem ni da je dobro ni loše, po rezultatima jer je kukuruza bilo oko 10-ak meteri na tim parcelama...
 
Bacao sam ove jeseni to Vukovarsko 8:16:24 i jako je prašilo a u džakovima razne boje kao one No Problem kikiriki bombone da su unutra.
 
Da li neko zna gde su u Novom Sadu ili okolini najjeftinija veštačka đubriva ? Konkretno me zanima 5:16:24
 
Ja sam to adriatica - kapa djubrivo koristio (7-20-14) prošle godine u pšenici . Jes čudno izgleda , ali pšenica je imala ekstra dobar start , ukorjennjivanje i bokorenje , a to se od to djubriva i traži . Sad dal je od zbog njega il se nešto drugo poklopilo neznam . Ovde se prilično dosta koristi je rje bilo oko 90o km/t ovde nije bilo jeftinije te takve formulacije.
 
Danas sam kupio djubrivo, malo poredio cene i odlučio da ne kalkulišem puno.
ZZ Stepanovićevo
15:15:15, Azotara pančevo 48 RSD/Kg
5:24:16 54 RSD/Kg
 
Nazad
Vrh