Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
U pravu si za industrijsku je 25kg sirove za 1kg semena. Ajvarka i ostale su ipak visi udeo mase ploda tj mesa.
 
Ove godine deficit sve robe generalno, dogodine kada nastancujemo luka, krompira, paprike ima cene da budu u najboljem slucaju 50% ovogodisnjih.
 
Četvrta berba
84891595936076db38360c1d1b21ff45.jpg


Sent from my SM-C5010 using Tapatalk
 
Imam nabrano zelene paprike juče nisam stigo da oteram za despotovo kad sinoć šalju poruku da prestaju sa otkupom,ako neko zna da da ima negde otkupa zelene paprike neka mi javji na 0640334067
 
Posle podne si isao jel? Pa drugi put se javi da ides za krstur ja sam taj sto te pretekao sa ferdzijem

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
ja sam isto juce bio vozio do krstura zelene. ali na 19 din. koliko su vama racunali? ili kod koga ste nosili? planiram ponedeljak utorak da berem sve sredu prebiram i zavrsavam sezonu.
 
Da posle podne ,Arnolde nosio sam u ABC food ali neka firma iz Ljubovije otkupljuje tehnolog se zove Igor koliko sam razumeo po 20 din kg
 
Pa da sam znao da si to ti,mogli smo da stanemo na pivce neko,drugi put se javi da dolazis, ili da si rekao pa da ti sredim preko veze kod igora :)

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh