Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
@ milos bota
Kad si rasadio ovu papriku? Cupani rasad?

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Pumpa je na početku pa cevi vode do sredine njive gde je razvučenlayflat 3 cola po sredidini iz razloga da trake kap po kap nebi bile duže od 150m,Rasad je čupan sejan je 3-4 aprila 25-26 maja je rasađeno
 
28 folija i 3 trake po dva reda po 290-300 metara,potrošio sam više od tri kotura trake od 3000metara
 
Mozes ti i na 200 metara samo nemas ravnomerno zalivanje,na pocetku dobijes previse vode a na kraju jako malo a nije dobro ni vise ni manje vode

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ispada da ja lažem,u Laliću sam bio kod drugara prošle godine gledo papriku.On imanjive 440 m dužine razvod je na pola i tera 220 m creva kapaljke na cm,Imoje 55 t paprike po jutru tojes 57 ari sa sklopom 160000 biljaka po hektaru
 
Ispada da ja lažem,u Laliću sam bio kod drugara prošle godine gledo papriku.On imanjive 440 m dužine razvod je na pola i tera 220 m creva kapaljke na cm,Imoje 55 t paprike po jutru tojes 57 ari sa sklopom 160000 biljaka po hektaru
Imao je da ne kazem sta.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Ispada da ja lažem,u Laliću sam bio kod drugara prošle godine gledo papriku.On imanjive 440 m dužine razvod je na pola i tera 220 m creva kapaljke na cm,Imoje 55 t paprike po jutru tojes 57 ari sa sklopom 160000 biljaka po hektaru
Ne kazem da lazes, ali mislim da ne radis to kako treba. Radim bar 10god sa sistemom kap po kap. I znam kolko treba pritiska i vode, a ta pumpa je znatno slabija od moje i jedne i druge. Nebitno kolko vode imao mozes i iz reke kanala da vuce. Ona ne pravi jak pritisak vise je protocna.

Sent from my SM-C5000 using Tapatalk
 
Dileri bi prestali drogu da valjaju da su to realni prinosi u proizvodnji paprike,deset kg po metru kvadratnom,morgen.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
-U Laliću tako sade 160000 po ha,ja sadim na foliju u metru folije imam od 8 do 10 biljaka, na dva jutra(115 ari) ja računam kod mene oko 80 do 85 hiljada,
 
Poslednja izmena:
Maksimalno sredjena.
b1b7e535c4d69c0ed9ced0caa5365674.jpg


Sent from my SM-C5000 using Tapatalk
 
Actara 4gr na 10lit vode ili
Teppeki 1,4gr na 10lit vode


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh