Uvoz polovnih kombajna iz inostranstva

Axial provereno!
 
Agropark mi deluje skuplji, ali kod njih su masine kao iz salona.Pre neku nedelju vratio sam se sa puta i prosao pored AggroParka, jako puno masina imaju na lageru tipa 100traktora imaju sigurno ako ne i jace.
 
Koja spedicija u subotici radi uvoz masina?
U Zrenjaninu mi rekla da je tamo dosta jeftinije!
 
profiagrar jel uvoze dobre kombajne ili ih samo sminkaju posle jel zna neko ?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ja sam jesenas kod njih gledao Lexiona 430,na oglasu je izgledao kao nov,a kad sam otisao da ga vidim,ono grob od kombajna. A i cene su im bas jake.
 
vidim na oglasima da se sijaju kao da su novi,znaci i oni fusare sa masinama... znaci ipak je bolje kupiti od domacina sto je radio s njim ili ides pa sta ti se padne... macka u dzaku,ja kakav sam baksuz od sto p.. ima da se uhvatim za k...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nije razlika samo u ceji usluge spedicije. Ima razlike I u visini poreza I carina od opstine do opstine. Šabac I Subotica su najpovoljniji u Srbiji za te stvari.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Očigledno nije zakon za sve isti i to je problem. Neko može da uveze kombajn kao otpadno gvožđe i opet mu sredi papire za registraciju regularno. A neko uveze regularno, pa mu fali jedan papir pa ne može da sredi registraciju bez natezanja.
 
"На име купца, мотор неисправан"...
Тамо где је царинска зона и још нешто (заборавио сам тачно шта) трошкови су мањи. Мислим да такав терминал има и негде око новог сада ако се не варам.
А пре свега уходани контакти, нема чекања, депо, ово-оно.
 
Moj kombajn je isao preko ovih,nazovi pa pitaj
c0ad7b42eb9fbdbcdb37fb377f53cdc6.jpg


Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
fb2c48664231ff9273684edc22ef1a9b.jpg
 
Nazad
Vrh