Utovarne kašike i utovarivači

Zna li neko cenu pumpe za lifamov utovarivac i gde ima da se kupi, unapred zahvalan.
 
Slike cu da ubacim za clana Bubu da vidi nesto, izvinjavam se
fycow2.jpg

2v1snq1.jpg
 
ja imam problem sa razvodnikom na prednjem utovarivacu,a problem je sledeci da kad hocu da pustim utovarivac nemam finu kontrolu nego odjednom krene sa pustanjem tj velikom se brznimom pusta i a kad treba nesto polako i preciyno pustiti ne mogu,dok to nije slucaj pri dizanju,negdje sam procito za neki prigusni ventil e sad ja to nisam nikad vidio i kako on uopste radi,zamisao je bila da na crijevo koje vrsi povrat iz cilindara da presjecem pa da ga ubacim,.ako neko ima sliku pa da postavi ili ima neko drugo rjesenje nek kazuje
 
Zna li neko zasto se greje ulje u utovarivacu lifam upd 12l i gde moze da se kupi ona prigusnica za skretanje levo, desno za petoletkin razvodnik
 
I jedan i drugi možete prigušnice ugraditi na crijevo tj za cijevnu ugradnju .
Mala napomena treba vam nepovrtno prigušni ..preko njega u jednom smjeru prolazi normalno a u drugom prigušuje
 
Stigla prinova koja je inace stajala bez paljenja preko 2 godine. Nesto od delova fali, nesto treba da se sredi ali s' obzirom da imam fore do leta ne jedim se. :) Evo kako to sve izgleda:




 
Sad utovarivač prebaciš na točkove i imaš "mule" traktor. Riko je u pravim rukama dosta sposoban utovarivač. Kod njega mi se jedino nesviđaju dugačke stope koje nekad smetaju, al nekad dobro dođe što su tako velike i dugačke pa se možeš fino podić i stabilizirat. Kad sam prodo Carlo Pesci C 4 onda sam gledao jednog Rika, al na starom Tam-u. Cijena je bila smiješna jer kad skineš utovarivač (dosta uredan i malo je radio) sa kamiona, a kamion prodaš recimo pčelarima il u krajnjem slučaju na otpad utovarivač ti ostaje džabe. Al mauna, licitacija je bila uštimana i kapija.
 
Ja sam hteo traktor da odmah prodam ali se ocu svidelo kako to izgleda pa cu ga kanda sredjivati. Radio sam ja pre par godina sa takvim Rikom ali na Belarusu 50 i zakljucio da je otprilike 3-4 puta sposobniji utovarivac od mog starog 14. Oktobar:

 
kod mene je jedan covjek isto pravijo utovarivac malo je vinjaviji nego ovaj na snimku
slikacu kad imadnem malo vremena
 
Nazad
Vrh