Utovarne kašike i utovarivači

juznijetuznije je napisao(la):
Imam prednj utovarivac za 533-539 za prodaju.
stavi to lepo medju oglase,nemoras ovde....i naravno neka slika,cena,itd
 
sasasavicduboka je napisao(la):
tibor je napisao(la):
tegove ima, elektromotor ti je sa druge stane, a moze da tera i traktor

Interesuje me koji ste motor stavili za pogon pumpe i ja bih namestio kod sebe na svom Krugeru
Motor je metnut fabrički öd nekih 4-5kw trofazni sa 1400 obrtaja a pumpa je veličine kao kod traktora Torpeda
 
Postavio sam uputstvo i katalog za lifamov utovarivač stajnjaka međ' teh. dokumentaciju! :cao:
 
Evo i moj doprinos.
Slikano je u fazi zavrsetka montaze
Slicica038.jpg

Slicica044.jpg

a evo i kako radi
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4EV5cE0Ml-A[/youtube]
 
sasasavicduboka je napisao(la):
tibor je napisao(la):
tegove ima, elektromotor ti je sa druge stane, a moze da tera i traktor

Interesuje me koji ste motor stavili za pogon pumpe i ja bih namestio kod sebe na svom Krugeru

jel moze neka fotka kruger-a,meni bi nesto tako trebalo zbog malog manevarskog prostora

Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Vedrane to je bager .

sta ces kad nema tema o bagerima :haha:
 
Izvinjavam se ako sam pozajmio neciju ali me interesuje vase misljenju o ovom stroju kakvi su vasi predlozi za namontirati osovinu da bude vuceni, moze li ga 539 opsluzivati znaci kardanski izlaz imali dovoljan broj obrtaja, i koje bi jacine trebao elektro motor da ga opsluzuje kad se radi gdje ima pristup elektro energiji. Unapred hvala narazumjevanju.
15ds1at.jpg
 
Mislim da nema potrebe praviti od njega vuceni jer mu je strela ne ide pun krug. Ja imam jedan slican i sasvim lepo odradjuje posao u kombinaciji sa IMT-om 533.
 
Razlog iz kog bi radio vuceni je sledeci posto posjedujem jedan traktor pa da nebi prekacavao stalno rasipac za traktor i obrnuto ima u okolini covjek prodaje nesto slicno ovom stim da je i ostecena ova greda za kacenje navodno ukinuo se kako on kaze sanjim u neku provaliju, pa trebam ovih dana da se idem sa njim pogadjati oko cjene.Imao sam u planu samo zasebe montirati zato bi naj radije upotrebio elektro motor i natjeram kraj stajnjaka pa lagano sklopka i pici. Bubu sad vidim da i ti imas nesto slicno stim ovaj je neki slovenacki kako mi sadasnji vlasnik rece. kako si ti sa svojim zadovoljan ja godisnje imam oko 65 -70 prikolica a kicma to bas nevoli cesto raditi.
 
Ne znam, tacno. Mislim da je manji prodao, a veci (kao ovaj gore na slici ) trazi oko 4 000e.
Nije proverena informacija.

Prodavali su u Rumi na vasaru.
 
Ja sam zadovoljan sa mojim ali ga prodajem zbog kupovine prednjeg utovarivaca za 577 jer hocu da kupim i presu za okrugle bale a sa grajferom ne mogu tovariti bale. Godisnje utovarim sa mojim oko 50 vagona stajnjaka..
 
Nazad
Vrh