Utovarne kašike i utovarivači

ja najvise volim da ga koristim u ove svrhe :ppozdrav:
2lstseg.jpg

Edited by N.A. deo prepiske o tezini svinja i dobijanju cvaraka od istih prebacen u temu Off topic
 
Da li neko moze da objasni sta znaci 14 , 18,24 incha za zadnju utovarnu kasiku ( kao na slici isa ubojicom)? Sta je tih 24 incha dijagonala kasike sirina duzina :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
 
@enchy ja sam dao2000evra dobio sam i dvije kasike sirine 30 i60cm i normalno veliki grajfer tovario sam oko 120kubika za 7 sati, zadovoljan sam ucinkom, pustim kardan 4vrtom brzinom na 900obrtaja i sibaj :D
 
Opet ja dosadjjem ali ako znate kucajte ko jos proizvodi ove kasike i gde na netu mogu da nadjem vise teksta i crteza o njima . :ppozdrav:
 



Evo mog utovarivaca i male igre sa vilama...
@nin-jovanovic utovarivac ce mozda biti na prodaju-imam i zatvorenu kasiku koja je natovarilla samo par kubika zemlje...
 
10s83lz.jpg


utovarivac belt,napravljen od ciglarskog dampera.motor imt 539,pogon 4x4,vile,kasika i viljuske za palete.podize 1500 kg
 
visina dizanja je oko 3,5 metara,dize 15oo kg,menjac je od tam-a,motor imt 539.trosi jako malo,univerzalan je za sve radove,utovar,skidanje paleta.utovar rol bala,vucu prikolica itd.
za 15oo evra kupis materijal za kasiku,vile,viljuske za palete i ruke na utovarivacu,klipove imas vec na njemu,samo ih prebacis u drugi polozaj,takodje na njemu imas i hidraulicnu pumpu koja je dovoljno jaka da gura sve to.i kad ga napravite onda se zapitate kako ste dosad mogli bez takve masine.
 
Da li na internetu postoji proracun prednjih utovarivaca i da li neko ima taj proracun . Nasao sam na netu neki kinematicko dinamicki proracun utovarivaca ali to mi nesto ne koristi.
 
Nazad
Vrh