Ursus

Koliko izadje prednja vuca za c355-360?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Znam da nije i obratio sam se moderatorima da izbrišu post jer sam napravio grešku u postavljanju slike ali izgleda da nisu.Pošto ne mogu trenutno da postavim sliku pa ću reći šta se desilo, na c360 4x4 je puko cilindar od hidraulike na pola a najveći uzrok je kad se traktor propne i onda kad se seca na hidraulici gore,dole.
 
Evo da potvrdim sa slikom šta se desilo cilindru,a skoro mjenjao i ležajeve na reduktoru prednje vuče jer se počela sama isključivati....
IMG_20190629_21471729fe15ff6dec45fe.jpg


IMG_20190629_214815ed84605e60e0bb2f.jpg


IMG_20190720_2136167f7efab1cf87f87b.jpg
 
I ja sam najviše ovo napravio zbog oranja,jer čim je neko malo brdo ili se treba vratiti u rikverc on odmah kliže i tu nema ništa bez blokade.A morao sam stalno ustati sa sica da bi uključio blokadu,nekad mi zna da i isključuje koliko god ja pritisnuo nogom a sad više ne može kad ima ova ručica.
 
Curi mi gorivo na odušku pumpe VP. Sumnje su pale na AC pumpu koja je kupljena. Međutim izgleda da mi je zapala neka kineska. Kada sam je namotirao, nakon starta motora, iz pumpe VP se čulo jako škripanje, a na centralnom čepu AC pumpe gde je opruga curi gorivo. Nakon demontaže vidi se da je polugica AC pumpe oštećena, a kada sam skinuo centralni čep navoj kao da je od drveta, roni se pri dodiru. Vratio sam staru pumpu i sve je radilo normalno osim curenja. Da li je svaka AC pumpa tog proizvođača takva ili je meni zapao škart?


 
I ja sam najviše ovo napravio zbog oranja,jer čim je neko malo brdo ili se treba vratiti u rikverc on odmah kliže i tu nema ništa bez blokade.A morao sam stalno ustati sa sica da bi uključio blokadu,nekad mi zna da i isključuje koliko god ja pritisnuo nogom a sad više ne može kad ima ova ručica.
prvo veliko opterecenje na kandzu blokade, slomice ti papucicu.
 
aca opel, o tome i pricam. cim ljudska tezina nije dovoljna da je drzi ubacenu to je vec pojedeno.
 
Nazad
Vrh