Ursus

mityoo je napisao(la):
Ima sad jedan 99 godište lep, dobar u Bačkom petrovom Selu kod nakupca za 15000 Danas sam bio kod tipa, stvarno dobro izgleda....
Eh tih lepih me maniiiiii...nagledao sam ih se,prefarbaju ih da se sijaju,a busan hladnjak,gume pucale,pa spajane SHRAFOVIMA I LIMOM... :nono: da ne pisem o tome da je bilo da mu stave zadnje felne i gime od 5170,a to nije ista velicina 18.4 R38...ZLO!Nije da se hvalim,ali moj jos prva farba-prve gume... :ppozdrav:
 
Pa i ovaj je prva farba, sve fabrički, utegnut, sve radi nanjemu do poslednje sitnice.... Samo nemam novaca da ga kupim...
 
mityoo je napisao(la):
Ima sad jedan 99 godište lep, dobar u Bačkom petrovom Selu kod nakupca za 15000 Danas sam bio kod tipa, stvarno dobro izgleda....
Kod Casnjijeg ili kod Feketea?
 
Ljudi,pitao sam za indikator pritiska ulja u menjacu na 1634-gde se nalazi :sta:...jel moguce da niko ne zna?
 
srdjan7 je napisao(la):
Ljudi,pitao sam za indikator pritiska ulja u menjacu na 1634-gde se nalazi :sta:...jel moguce da niko ne zna?
Pa, neznam tačno jer on ima drugačiju instrument tablu od 1614...
 
milsim da ti ovo treba
s63iup.jpg
 
Chille je napisao(la):
milsim da ti ovo treba
s63iup.jpg
Ljudi izvinjavam se...mislio sam na davac pritiska,(onaj elektricni-sa dve zice)gde se nalazi- :ppozdrav:tj odakle dobija informaciju o pritisku...ima mnogo zica,a ne znam koja je od toga-radi se o tome da bi ugradio sat kao na rusu 1025,da u svakom momentu znam koji je pritisak u menjacu.jos jenom se izvinjavam na losem objasnjenju!
 
Davač pritiska ti je ispod patosa kabine(dođe ti ispod leve noge kad sediš u traktoru)! Nisam uspeo da nađem sliku, ali kad skineš ručice menjača i podigneš lim patosa videćeš davač signala za pritisak ulja oblika kao kod automobila!
 
mityoo je napisao(la):
Davač pritiska ti je ispod patosa kabine(dođe ti ispod leve noge kad sediš u traktoru)! Nisam uspeo da nađem sliku, ali kad skineš ručice menjača i podigneš lim patosa videćeš davač signala za pritisak ulja oblika kao kod automobila!
Hvala Miytoo,mada su meni obe rucice desno...pogledacu,pa se nadam da cu uspeti u svojoj nameri! :bravo:
 
Evo malo "traktor visual tuning"-a...

Juče zavrsena nova prednja poteznica:

2rzxnqq.jpg


2cqcoqx.jpg
 
Jel ima neko iskustva sa URSUS-om 1014



111p72a.jpg





Nesto nisam video da neko pominje a izgledaju mi kao dobre masine. Prilicno snage za cetri cilindra.
Post je spojen: [time]1265406969[/time]
_________________________________________________
A zasto niko nece da komunicira samnom ?
 
Desno su ti brzine 1-4 kao na kolima a sa leve strane ti je ručica koja menja grupe: brza, spora i rikverc!
 
Nazad
Vrh