Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Потписан споразум о разумевању, односно ако се договоре биће тако. За сада ништа се не зна.

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Pojavili su se racuni svi, cak i u maju kad sam sipao. Sad je valjda u redu po tom pitanju, ali nema jos povracaja para od aprila meseca.. Nista to dobro nije uskladjeno, verovatno da nemaju para za isplate..
 
Ja sad probao da ubacim jednom coveku iz sela, odabrao racune imao jennekih 899 litara ubacim mu 6 parcela i kad sam kliknuo sacuvaj sve nestalo i racuni i zahtev nema nista...
 
Nazad
Vrh