Uljana repica 2017/2018

Rod je u najbolju ruku upola manji,ja sam se jednom raspitivao pa sam odustao...
 
Kako si uspeo da je prihranis, nije blato. Kod nas blato da nema sanse ici peske, a ne traktoro. Ni valjanog mraza nije bilo da stegne.
Ja juce malo setao po ataru pa skoknuo do jedne koja je blizu sela. Vidi se da ima trave i to uglavnom misjakinje i malo galijuma. Salsa ce to nadam se resiti jer vidim da je jesenas resila.
Do duse ovo je nauvratini, ali ima je trave i po celoj njivi.
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko fungicide kod uljane repice?ADAMINE fungicide i regulatore rasta koristi neko, iskustva kakva su?
 
ja sam koristio pictor, od sada koristim propulse. ne znam kakvi su adamini proizvodi. regulator rasta ne idem u porljeće već ujesen
 
Evo ova ce valjda biti vidljiva. Nesto nece da ubacuje, nemam pojma sta mu je. Mozda su gremlini.
18lj6v.jpg
[/IMG]
 
Kako se zapati Mišljakinja tako? Kod komšije pored voćnjaka u leskaru nije bilo ni traga sada je prekriven mišljakinjom ko tepihodakle nemam pojima.
 
Kao da za nju nema hladnoce i zimskog sna vazda zelena i siri se ko epidemija prosle sam godine imao jednu njivu da coveku pripremim sva se zelenila u prolece od misinjakinje kao tepih i nisam ni mogao gusila setvospremac do zla boga posle je on tanjirao 5-6 puta i spremao drljacom kao da izvuce sve na put zlo bilo posejeti tu njivu.
 
Nazad
Vrh