Ugradnja prednje vuce

To je puno para, rodjak je pre 3-4 godine uzeo za 1000 evra prednju vucu negde u Vojvodini. Mislim da bi trebalo da ima u Gluscima, ili u Irigu gde su ona dva placa sa IMT-ovima
 
Bio sam neki dan kod obadva.Ovaj u gluscima Vlada Kit vecinom radi rakovice,a ovaj u Irigu nezna vise sta ima na otpadu i prilicno je skup.
 
Mozda di moglo od starog 577-579,to bi se naslo pojeftino.Kako cujem najveci problem su izuzetno skupi zglobovi na prednjoj vuci,a slabo ih ima na trzistu.
 
Dobijaju se naravno,ali u kakvom stanju,na to treba obratiti paznju jer su veoma skupi a i tesko ih je naci.Znaci otvori komso 4 oka kad budes kupovao,ako je cena smesna ti stavi naocare za sunce i uzimaj dok se nudi za male pare!
 
Kao prvo 577, 587, 579, 589, 560 DV, 565 DV, 567 DV 569 DV i jos neki retki modeli da ih ne nabrajam SVI imaju istu prednju vucu izuzev novijih serija od pre nekih 10-ak godina i novijih. Razlike automatske vuce u odnosu na rucno ukljucivanje je sto sa rucnim ukljucivanjem ima direktnu spojku na samoj vuci i ukljucivac a automatska vuca ima automatiku na vuci a direktan izlaz bez ukljucivaca. Druga razlika je sto 579, 589 i neki 577 prve serije nemaju na velikom kucistu usicu za klip posto imaju servo volan i drugacije je kacenje za sponu. Treca razlika je u zupcanicima u kucistu u zavisnosti koji konusno tanjirasti par imaju za pogon zadnjih tockova (zbog 3-stepenog ili 5-stepenog menjaca).
 
Evo malo pre sam pitao rodjaka koliko je on platio prednju vucu. MAlo sam pogresio kad sam napisao 1000 evra. Kostala ga je 1550 evra komplet sa ugradnjom. On je samo oterao traktor kod coveka i vratio se po njega kada je zavrsen, i iskesirao je 1550 evra
 
Evo malo pre sam pitao rodjaka koliko je on platio prednju vucu. MAlo sam pogresio kad sam napisao 1000 evra. Kostala ga je 1550 evra komplet sa ugradnjom. On je samo oterao traktor kod coveka i vratio se po njega kada je zavrsen, i iskesirao je 1550 evra



prodaš 560 i dodaš 1550 erua i kupiš 577 sa prednjom vučom
 
Nazad
Vrh