Tumosan

Iiiiii stigao je jedan i u Đurđin!
eafaet.jpg
 
Ne druže 115ks. Serija 9.
------------------------
Samo da se razumemo,nisam ga ja kupio!
 
Poslednja izmena:
Siniša zašto su stajali uz put i otvarali haubu jel bio neki veliki problem. Mislim ako je to onaj od juče na koga sam naleteo dva puta da ga nešto čačkaju. Jednom na izlazu iz Rumenke a drugi put na izlazu iz Kisača

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Jeste taj je..... Na izlazu iz Rumenke se nešto roler pk kaiša uzdrko (počeo je da baca u osmicu) i kaiš je verovatno spao i negde zaglavio i spalio se. Zamenio se roler i pk kaiš i nastavili smo dalje put. U Kisaču je šofer-vlasnik prošišo skretanje-raskrnicu za Čenej a nismo bili sigurni ako produžimo dalje da li postoji skretanje na stari BG put tj odredište nam je bio restoran kafana na izlazu iz Siriga. Treba malo i gume o'laditi,zar ne? Pa da ne rizikujemo onda sam morao juriti za njim i vratiti nazad šofera na put za Čenej pa si nas zato video na izlazu iz Kisača prema Stepanovićevu (čini mi se). Kasnije smo se skontali da smo mogli do Zmajeva pa desno i pravac Sirig. Jbg kad si gladan nisi sav svoj a navy ne koristim a i prvi put sam prolazio kroz ta sela pa mi malo žiroskop zatajio. :)
 
Bojčetiću 40+. E sad je l' se to smatra kvarom ili možda nekom fabričkom greškom pa da kažemo sitnica,dečija bolest.... Neka masa odluči,ja imam svoj stav.
Jovo hvala umesto vlasnika.
Putine ti mora da se šališ.
 
Svakako nije prijatno dati tolike pare a da se desi tako nešto. Ipak, nije ozbiljan kvar (hvala bogu) pa zato smatram da je to izolovan incident ili kao što sinusa kaže dečija bolest. I na "jacim" markama se dešavaju slične stvari...
 
Kod tog coveka mislim da je veca muka nasa firma nego brend Tumosan. Veliko je pitanje da li fabrika uopste zna za taj slucaj u Somboru i kakvu medijsku paznju je dobio.
 
Putine,mislim da grešiš ali ajd. Svako ima pravo da misli kako hoće. Mada po toj logici onda je i kupovina npr J.D.-a škakljiva. Zašto? Zato što znam za JD-a (msm 6930 premium) kome je motor zveknuo na 3600rs (malo se otkin'o ventil i up'o u kompresioni prostor). Pa malo posle toga ležajevi na zadnjoj poluosovini. Nedavno je opet bio na lečenju ali nzm zbog čega. Šta ćemo sa MTZ-ima koji su što dalje sve lošijeg i lošijeg kvaliteta a masovno se kupuju? Šta treba da rade oni koji su kupili novog mtz-a i rastavljali motore na 200-300 rs? A kad se motor rastavlja znate da kvar nije banalan...
Ljudi shvatite jednu stvar. Nema više kvaliteta ni kod jednog proizvodjača! Stvar sreće je kakvog ubodeš i to ti je to. A onaj sa snimka Tumosan..... Ne bih komentarisao mnogo osim da ima grešaka i sa jedne i sa druge strane (vlasnik i distributer).
 
Nazad
Vrh