Trimeri

Kupi demon za 100tinak evra. Nije bog zna sta ali ne bezi mnogo od vilidzera a delova svuda
 
Tako je.
Stric tu dvoriste pored kupio demon prosle god, njemu zavrsava posao ali razlike ima.
Da se razumemo, ni Villager nije za poredjenje sa Stihl-om.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ali i cena demonu je upola skoro od vilidzera. Realno, za njegovu povrsinu ako ima preko 60% ravne povrsine onda neka kosilica benzinka zavrsava posao. Ovo ostalo neki najjeftiniji trimercic i reseno
 
Trimer je mnogo univerzalnija stvar od kosilice...
Za njegove zahteve, koje je naveo, samo trimer dolazi u obzir, definitivno...
Dosao sam i ja na ideju da pazarim trimer...
Nisam ljubitelj trimera ni bilo cega na benzin,ali muka naterala😅
Zanimaju me vasi predlozi, sta uzeti(mnogo preporuka imam za villager, pouzdan,povoljni delovi...)
E sad, koji model uzeti?
Dvoriste mi je 20ari, ima svega, od zare i normalne trave do labode i tatule, ima i shuta,i drveta,granja,izbojaka voca...
I da li uzeti nov ili polovan...🤷🤷🤷
Nov je nov ..a polovan je 2x jeftiniji😅
 
@Isnogood za taj novac slazem se da je interesantan.
Takodje razmisli i o ovom demon-u.
E sad, nisam siguran ali mislim da se sa njima dobiju oni tanki i kilavi uprtaci (ko ne radi mnogo posluzice mu)
Villager-ovi su dosta udobniji za rad i kvalitetniji.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
@Isnogood za taj novac slazem se da je interesantan.
Takodje razmisli i o ovom demon-u.
E sad, nisam siguran ali mislim da se sa njima dobiju oni tanki i kilavi uprtaci (ko ne radi mnogo posluzice mu)
Villager-ovi su dosta udobniji za rad i kvalitetniji.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Villager jeste skuplji 60% ...ali smatram da je kvalitetnija masina za nijansu... 5godina garancije u odnosu na 2...
Ima to smisla...
 
Bio sam do radnje... Imaju neki popust 10%
Tako da je 1250 -20700din
A 1900 -24300din
Prodavac mi predlaze manji...
Sta vi kazete? Ima li potrebe za 1900? Malo mu je veca potrosnja...a zasto predimenzionisati ako nema potrebe
 
I ja glasam za manji tj bc1250
Danas sam koristio svoj, burazer ga u subotu probudio iz zimskog sna.
Definitivno imam ulaganje u njega pre ove sezone inace jedino ulaganje mi je bilo svecica pre 2-3 god, tesko palio vruc i 3-4 glave.
Moram uzeti uprtace, gledao sam Villagerovi su oko 3 crvene, oni su najkvalitetniji od kineskih.
Iste sam dobio uz trimer i sluzili su 10 god.
I trebace gumica rezervoara sa crevima...




Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Samo nemoj onaj debeli Villager,ja ga uzeo za Husqvarnu i posle prvog korišćenja ga dao drugaru :D Aj što je težak,ali ne može da se diše u njemu znojiš se kao besan.Na kraju sam uzeo neki Garden master bio na lepom popustu,debelo postavljeni samo delovi koji idu na ramena,ostalo taman kako treba,lakši duplo od Vilagera.
 
I ja sam pre za 1250... Jos samo sutra da vidim garanciju u jednoj radnji i to ce odluciti gde kupujem
Naime jedna nudi 5godina garancije na villager (pricao sam juce) ali je 700din skuplje...
Ako u drugoj radnji bude manja garancija,radije cu uzeti duzu garanciju za tu malu razliku u ceni...
 
Raspitaj se samo da ta 5-ogodišnja garancija ne podrazumeva redovne godišnje servise koje ti plaćaš..., pa onda neće biti da je 700 din skuplji,
Da se odmah razumemo...i ja sam za što dužu garanciju, pogotovo kada je u pitanju kinez.
 
Raspitaj se samo da ta 5-ogodišnja garancija ne podrazumeva redovne godišnje servise koje ti plaćaš..., pa onda neće biti da je 700 din skuplji,
Da se odmah razumemo...i ja sam za što dužu garanciju, pogotovo kada je u pitanju kinez.
Pa u sustini je dosta i 2god... Ono,da nesto ne prsne odmah...
Posle ide redovan servis, glava, karburator itd... To mozes i sam nakon 2god
Druga stvar, valja cuvati 5godina papire... Ja kjuceve cesto trazim, a koristim ih svaki dan😅😅😅
 
Seljace, ovakvi uprtaci?
Masna cena a oni mi mrsavo deluju.
Da imam viska para izeo bih original Husqvarna, 100e i miran.
651d37384d0fc6dc2cfa15af01c74e27.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Takvi,ja sam imao taj Villager pro,leti je pakao ispod njega,a i ovako je težak pa imaš osećaj kao da te neko jaše :D Cene su haos,ja sam platio 30-ak evra.
 
Pa u sustini je dosta i 2god... Ono,da nesto ne prsne odmah...
Posle ide redovan servis, glava, karburator itd... To mozes i sam nakon 2god
Druga stvar, valja cuvati 5godina papire... Ja kjuceve cesto trazim, a koristim ih svaki dan😅😅😅
U prvoj radnji garancija 3god 20700
U drugoj 5god 21500
Prva je zvanicni zastupnik villagera
Druga je gvodzdjara🤦
gde je tu sad logika
 
U prvoj radnji garancija 3god 20700
U drugoj 5god 21500
Prva je zvanicni zastupnik villagera
Druga je gvodzdjara🤦
gde je tu sad logika
Pronasao sam na sajtu villagera(a mozda ce nekome od vas koristiti)
Trimeri S klase imaju garanciju 5god
Potrebno je registrovati uredjaj online na svoje ime sa serijskim brojem u roku od 60dana od kupovine
 
Nazad
Vrh