Trimeri

Isto je, skidao sam. To se desava na 1/4 gasa ne uvek.
Sto se tice masti da li mogu ubaciti litiumsku?
 
Akomulatorski trimer za travu


Meni se ovo sviđa i mislim da ću ga nabaviti



big-21864492753448l.jpg


- - - - - - - - - -

http://www.kupujemprodajem.com/Villager-akumulatorski-trimer-za-travu-V-21864492-oglas.htm#photoBig
 
Danas mi se desio drugi kvar-peh na "plastikaneru" za ove cetiri godine koliko ga koristim:
Prvi kvar-nosac creva na rezervoaru se odlepio
Drugi kvar-Kais od uprtaca koji ide preko stomaka se nekako smanjio:sta:

- - - - - - - - - -












- - - - - - - - - -

 
Pa vaga je zadnji put pokazala na ravno 150 kg..To je zbog onog povecanja od 150 din..Jeste sala,ali moram priznati da sam se malo zabrinuo-uplasio da ona alka plasticna ne pukne,jer sam bas uboo vreme da kosim..Kisa je padala celo jutro,a posle je bio olujni vetar,nigde nikoga!A da je pukla,morao bui da dolazim ponovo,a tada je veca mogucnost da me neko vidi..
Potrosnja za ovaj posao 900 ml bez i jednog ostrenja cirkulara.Ostren je bio pre kosenja..
Posle idu povremene setnje glifosav i makaze u dzep..
 
Скидај штитник у жбуњу и трњу , кад га поломиш тешко ћеш да нађеш нов исти (то се мени десило) . Што му не ставиш Вилиџер циркулар од 24 зуба , 1138 динара да те Бог види и тример да не мучиш са тим циркуларим са којин радиш.
 
Poslednja izmena:
Pa ovo je vilagerov cirkular?!Kupljen 2014 za 1 200 din.Pitam na leto-800 din
Reko neka,kupicu na zimu -1 200 din!!!
Jedino da nije izaslo nesto novo...Vidim pre dva dana u poljoapoteci kod vrata vilagerov rasklopni trimer sa dodacima:testera,trimer za zivu ogradu i glava sa silkom-33 000 din..Daju robu na "kako hoces i kako se dogovorimo"..Takodje izasla i neka nova glava "made in USA" "na zavijanje"-1 650 din..
Stitnik mi je uvek odvijen,tacnije samo je stegnut inbus kljucem,a onaj sraf u sredini sam skinuo,jer sam cuo da taj sraf hoce da prosiri svoj navoj-osteti cev..Na slikama mozes videti kako se stitnik pomera i samo ga po nekad vratim rukom..Lakse mi je tako da ga podignem,nego da skidam onaj deo sa nozicem,pa.da zavijam onaj sraf ili ne daj boze da kupim stitnik za cirkular..
Ma kupicu skarlet i sablon, ali samo kada nabavim seckalicu za grane ,jer masa je ogromna a steta da se baci,a da kupim skarlet da mi stoji zasto..Ovo sam samo pokosio da ne bi rasli jasenovi koji "prze" pola njive sta god posejes..
Zavrsio ja posao i uzmem fon da snimim slike da ljudi mogu videti masinu na delu,a ne brend u izlogu,kad u tom trenutku naidje jedan deda(slika 5) kojeg ja snimam kada krade drva ili kukuruz...I umislio da ja njega snimam i poce da preti i kao krenuo ka meni da me.zaplasi...
Eto,mogao sam da nastradam sa svojih 150 kg i vilom pored sebe pride,a sve to samo da bi postavio slike na forum i posle nekom smetaju slike...
 
Ma ja uvek za taj komsiluk kazem da pola moze na kolac,a druga polovina na ...
A ovaj deda bio svoju zenu jer je unuci isprzila jaja za jelo,a sve njive mu u parlogu,pa mozes da pretpostavis kakav mi je komsiluk...A ovo gore sto sam kosio,nekada gazdinska kuca,otisli u grad na stan i socijalu,tudju negu,a dvospratnu kucu zamandalili sa sve stalama,oborima,podrumuma,masinama...I ja sada kosim njihove vrzine..Ovaj put izmedju kupio moj rodjak,ja mu rekao da ne dozvoli da se siri vrzina,a on na to "mene ne smece?!"A svaki put kada vuce seno,zove da pita da tera preko moje njive (uzak mu put,nakrenulo se (zaobilazi trnje pa desni tocak penje na obalu..)To ne vredi ni tuci ni uciti redu,nego samo po dzepu..
 
Koji trimer kupiti za siblje i travu. Villager 1900 villager 2100xc ili demon. Ima li neko iskustva sa nekim od ovih trimera?
 








- - - - - - - - - -

PLAWCE:
Zavisi koliko imas posao za tu masinu..Ako nemas mnogo,tj. hoces za paradu,kupi brend koji se pravi u Meksiku ili Kini,a ako imas vise posla onda Vilager jer se dobro pokazao..
Vilager je duplo skuplji,ali uz DEMONA dobijes opremu na kilo,skoro pa pola trimera vredi ta oprema..
Na prve dve slike (groblje)desio mi se treci peh-kvar na Vilageru od kada je kupljen 2013-14 zima:
1. Nosac creva se odlepio
2. Kaijs preko stomaka se smanjio
3. Bilo je potrebno PO PRVI PUT U NOV.. smirglanje Torch svecice.
Sam odluci,ali sa DEMONOM za te pare ne mozes da pogresis.I da ti se odmah pokvari,pola para mozes povratiti prodajom opreme..
 
Ја имам 1900 с, вилаџер. Добро се показао.

Sta sve radis snjim. Koliko dugo ga imas?

- - - - - - - - - -









- - - - - - - - - -

PLAWCE:
Zavisi koliko imas posao za tu masinu..Ako nemas mnogo,tj. hoces za paradu,kupi brend koji se pravi u Meksiku ili Kini,a ako imas vise posla onda Vilager jer se dobro pokazao..
Vilager je duplo skuplji,ali uz DEMONA dobijes opremu na kilo,skoro pa pola trimera vredi ta oprema..
Na prve dve slike (groblje)desio mi se treci peh-kvar na Vilageru od kada je kupljen 2013-14 zima:
1. Nosac creva se odlepio
2. Kaijs preko stomaka se smanjio
3. Bilo je potrebno PO PRVI PUT U NOV.. smirglanje Torch svecice.
Sam odluci,ali sa DEMONOM za te pare ne mozes da pogresis.I da ti se odmah pokvari,pola para mozes povratiti prodajom opreme..
Demon nije skup kupio bih i testeru uz njega ali neznam koliko moze da izdrzi za siblje i gustu travu. A posla uvek ima. Nebih stalno siblje cistio. Nekoliko njiva godisnje inace ovako bi samo za travu.
 
Ma kakav stihl jeste dobro ali skupo mnogo. Mislio sam villager ili demon. Da dajem po 60 hilj. Ja cu tri villager kupiti
 
Ima barem dva Demona u temi, ja imam jedan, kolega iz Panceva drugi. Ja moj vrlo malo koristim, ali nikakav problem nisam imao do sada.

To sam i hteo da ti kazem - 5 komada mozes da kupis za jedan Stihl... pa sada ili ces da prodjes jeftinije ili da ne brines.
 
Nazad
Vrh