Trenutne cene kunica na trzistu

Danas mi jedan spominje neku prodavnicu u Novom Sadu cena 900din po 1kg.da mi je saznati koja je prodavnica da odem pitati imaju li musterija cisto iz radoznalosti.
 
Eee kod nas svasta mozes da cujes,mada je to i realna cena,ali po toj ceni kao sto i sam kazes da li uopste ima musterija ili samo ih tako kao drzi...
 
Gledam nesto cene po oglasima i koliko vidim hajkomi su oko 300-400din mesec dana stari, dok neki drugi dostizu i duplo vece cene. Jesu oni jeftini samo zato sto su hibridi i nisu priznata rasa ili je nesto drugo u pitanju? To mi bas nema logike jer sam o njima citao samo najbolje, pa me cudi to sto su relativno jeftini s obzirom na karakteristike.
 
pozdrav
ljudi interesuje me realna cijena belgiskog orijasa muzijak i zenka i isto tako njemackog sarca a da su stari oko 2 mjeseca (obavezno cistokrvni i)ako moze cijena u eurima
 
@pitbulns. Otprilike se sve rase krecu oko 400~500 din/mes.starosti.Jedino ko prodaje tetovirane sa papirima oni su dosta skuplji.:ppozdrav:
 
vec bio kod njega drug poznajem ga licno ali se on rijesio skoro svih orijasa ima jednu zenku b. orijasa a sarca nema nijednog
skoro neznam tacno gdje je bio u srbiji na izlozbi i kupio novozelandske bijele vec ih ima poprilicno
 
Moguce, mada ne kontam kako je u Tesnju prosli mjesec izlagao 4 komada..?
A i non stop se oglasava na piku da prodaje orijase, mada su mu poprilicno skupi...
Ako naletim na koga da prodaje cistokrvne javim ti...
 
Ja mislim da je u Tesnju i rasprodo znam da mi je govorio da je nekog muzijaka b.orijasa prodao za 150 km a dali je skoro bilo sta u Somboru pa je tamo nabavio ove nozelanske bijele tacno neznam ali svakako mi javi za orijase cistokrvne ako naletis negdje
 
Kod mene cena po 1/kg izadje:Zive mere = 300.din.a ocisceno = 500 din/kg. mali od 45 dana =300 din..60./dan=350...75/dan =420/din...90.dan =500/din....120/dan =700.dinara,
 
Poslednja izmena:
Da vas obavestim samo na Limanskoj pijaci u prodavnici mesa ima kuniceg mesa po bagatelnoj ceni od 780 din. kg.
 
Ja sam kupovao Belgijske orijase 1 mesec 800 din. Moj stric danas u Grockoj platio patuljastog lavlju glavu 4 meseca 1500 din.u pet shopu
 
Ja prodajem mesance,zive mere/kg =300/din. a ocisceno /kg 550./dinara.Male starosti od:45-60 dana =300 -350.din komad, 90.dana= 600.din komad.
 
Gledam cene i mnogo se razlikuju od regije do regije np. kod mene se mladi od 45dana krecu od 400 do 500 zavisi od rase. Ociscene ja prodajem po 650din po 1kg, imam nekoliko musterija koji ni ne pitaju za cenu! ::novac:: Patuljasti u jednom zoo sopu, pre neki dan svratio, krecu se po 800din a patuljasti ovnoliki 1000din, na berzama su sigurno dosta jeftiniji!
 
Super ti je cena, kod mene u mesari je 500 , zato ja mogu ošišćen tek za 450 da prodajem. Stvarno divljaju cene.
 
Nazad
Vrh