Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
Kako kod koga,ja npr sam najbolje prosao sa psenicom,samo je nisam prodao jos uvek,ali je bilo lepog prinosa,kukuruz i suncokret mi davila voda i blato,nema nista od njih.
 
Tačno.Ni u suši gladi ni u kiši roda.Cene proizvoda su slabe a sad sve nam zavisi od roda.Da li ćemo biti u nekom blagom plusu ili minusu.
 
Прелазим до комшије прекопута и други комшија ме онако "анпасан" пита "Јеси и ти чуо за 12 динара за кукуруз на бази влаге?".

Затечен сам баш тако ниском ценом (иако немам неку 100% проверену информацију да је то заиста тако), али не и изненађен.

Немам никакав коментар или барем неки нови коментар, кога нисам могао да дам прошле, претпрошле и ко зна колико већ година уназад.
 
Sada ce krenuti pad kako ponuda bude rasla. Kod nas soja ima i novih igraca koji nude 36.5. Ja danas nosio starom saradniku jer sam bas zadovoljan saradnjom.
 
U zetvi 13-14 dinara,kasije "slok" do nekih 16-16.5 dinara

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
 
I ja sam dobio od Stocar Ub da je cena 16 din sa pdv na 14 % vlage. Ovo je za sad najveca cena koju sam ovde na forumu cuo. Moze li neko da mi koji je standard za kukuruz da bi bilo po srps? Kao sto je za psenicu 76hl, 14% vlaga i 2% primese.
 
Nazad
Vrh