Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 180 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 152 45,8%

  • Ukupno glasača
    332
Natovario sam jednu prikolicu i ubacio tablete jer ima žižka pa ću oterati prekosutra a cena koja bude, ja tu ništa ne mogu.
 
pa realno je da padne,nije normalno da jecam bude 20,psenica 22 a kukuruz 29....to sad moraju da ispeglaju pa se posle cena vraca na staru tj 28 otprilike
 
Mi smo danas takodje na 26 tj 24+pdv kupovali. Problem je sto prodaja ide uzasno. Tako da smo prekinuli kupovinu posle 12h potpuno.
 
Meni kaze drugar da je prodao u almex terminski po 23 sa pdv. Sad da li je dobar potez videcemo. Bojceticu imas li neki podatak za psenicu koja ce biti cena na manju kolicinu u zetvi? Da li skladistiti kuci ili predavati na silos.
 
Meni kaze drugar da je prodao u almex terminski po 23 sa pdv. Sad da li je dobar potez videcemo. Bojceticu imas li neki podatak za psenicu koja ce biti cena na manju kolicinu u zetvi? Da li skladistiti kuci ili predavati na silos.
Za psenicu moje ocekivanje 20din+-. A sta raditi niko ne zna. Mi kao firma da smo znali za ovaj skok soje. Prodali bi svu imovinu i investirali u soju. Zaradili bi duplo. Medjutim ko je to znao.
 
Код нас данас 26 (Демакс).
Каква је ситуација у луци, кад барже долазе, има ли извоза..?
 
Nazad
Vrh