Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330
Poslednjih X godina se uvek u ovo vreme najavljuje 12-13 dinara na jesen, rekordne površine, rekordni prinosi... Ispostavilo se da je najbolje sačekati jesen prognoze su često nezahvalne.
 
Poslednja izmena:
Ove godine soja sa 35+pdv na 43.5+pdv, kuk sa 13.5+pdv na 18+pdv. Jako dobra razlika ko je cuvao robu. Mi nismo, uplasili se korone i rasprodali, greska ali znaj.
 
Razgovarali smo ti i ja baš u to vreme oko prodaje i bila je žešće nategnuta situacija po tom pitanju.Ko bi znao da će do kraja biti ovako a za razliku u ceni mogli smo organizovati druženje forumaša u full opremi Lepa Brena za četiri osobe na naš račun i da nam ostane para.E živote neispravni džojstiku.
 
Razgovarali smo ti i ja baš u to vreme oko prodaje i bila je žešće nategnuta situacija po tom pitanju.Ko bi znao da će do kraja biti ovako a za razliku u ceni mogli smo organizovati druženje forumaša u full opremi Lepa Brena za četiri osobe na naš račun i da nam ostane para.E živote neispravni džojstiku.
Maticu ko je to mogao znati. Jos kada je pocela cela zavrzlama pristao sam na poslednjem vozilu i na 0.2din/kg manju cenu jer su vec bile zabrane i policijski casovi. Cista racunica 100e/kj na kukuruzu i 110e/kj na soji pusiona.
 
Jbg, šta da se radi.Zvao sam jutros njih nekoliko i može da se dobije 19 rsd sa pdv tel-kel.Imam jednu zmajevku da rešim, taman da preusmerim na harač koji je stigao ovih dana.
 
Nazad
Vrh