Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 180 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 152 45,8%

  • Ukupno glasača
    332
Upravo dosao sa razgovora. Za isporuku na jesen, a placanje odmah 115E tona. Za isporuku na jesen i placanje po isporuci 120E po srednjem kursu na dan isporuke. Cene su sa PDV. Prosle godine kukuruz u zetvi bio od 15 do 16.5 dinara. Sta ciniti pitanje je sad?????
 
Nisu, bili tamo samo magacioneri, u pon idem u kancelariju....

15 DIN + pdv, pare za 48 h od potpisivanja ugovora. robu dovozis u Idvor, tablica susenja + 0,5% rastur. Garantuju da ce tablica biti ista sa ako ne bolja od ostalih vecih firmi.
Provere Te i na osnovu toga ti traze garancije- menice, zaloga, hipoteka, garant. Ako imas dobru preporuku netraze ti nista osim ugovora. do ponedeljka bilo 15,5 + pdv
 
Kako 15 kad coci kaze 115 evra do 120?Ako je kao sto coci kaze onda to ce izlaziti 10 do 11 din kad se odbije vlaga.Mozda to i nije lose na ovaj prinos koji ce biti ali cim zele odma i da daju pare i to govori nesto.
 
To su cene za SRBS kvalitet. Ne znas kolika ce biti vlaga u vrsidbi ne mozes da kazes 10 ili 11 dinara. Sta ako vrsis sa 14% vlage? Po tim njihovim cenama po srednjem kursu dodje 14.2 dinara ako hoces pare odmah, 14.8 ako pare uzimas po isporuci. Cene su sa PDV.
 
Sta se desava sa cenom kukuruza?
01.08.%20CENE%20ZITARICA.jpg
 
Jutros stigao sa mora.Cim sam postao dostupan zvali me da nude ugovore za kukuruz i suncokret.Sto to rade ?Sta se to desava?
 
I psenica je nudjena za 17 din na zeleno pa je bila 14-15. Sta vi mislite, hoce li i sa kukuruzom biti tako ili mozemo da se nadamo mali boljoj ceni? Ja mislim da ce ostati na nivou prodaje na zeleno. A sad posle,ocekujem da ce rasti cena malo brze nego ovih godina.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh