Treber(pivski trop,melasa)

Stigao mi danas pivski trop i sad me interesuje kako da ga ukomponujem u obrok kravama,zna li neko mozda hranidbenu vrijednost njegovu, koliko je procenat proteina i slicno...?
 
Trop je iz Banjalucke pivare(Nektar),6t je 640 maraka sa prevozom. Sam trop nije toliko skup (70 maraka 1t) ali je prevoz velika stavka jbg 80 km sam daleko od Banjaluke ne vjerujem da bi se tebi isplatilo da vozis trop odavde ali ako hoces poslacu ti broj na pp.
 
Poslednja izmena:
Oko 220kg, nisu ni sva burad ista ima malo manjih,malo vecih... Zavisi i koliko se nabija. Nije ni treber svuda isti BIP-ovog ima zapreminski manje nego MB-ovog, jer je vlazniji.
 
Stigao treber konacno, ostao bez njega pre jedno 10-ak dana. Zeznuta situacija sad kod nas za treber.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Nisam isao,doterali na kucnu adresu, iz Apatinske pivare jw treber.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Cena je 6,5 dinara i prevoz 3 crvene.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Pocerina

Odgovorio sam sam ti na temu ratarstvo u temi paprikama za treber , nisam mogao da ti posaljem pp.
 
Zmaj 151 jel ne mozes da nadjes nekog s kamionom da ti ode do Celareva, nije ti daleko ?
Inace meni juce stigao treber iz Celareva cena 7,5 din.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Zmaj 151 jel ne mozes da nadjes nekog s kamionom da ti ode do Celareva, nije ti daleko ?
Inace meni juce stigao treber iz Celareva cena 7,5 din.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
Je l' 7,5 u dvoristu ili plus prevoz. Meni je do pre par dana stizao po 6, a od prosle ture po 8.

@Zmaj 151 probaj i u Full Trade-u oni nose iz MB pivare, ranije su mi donosili. Moze i njihov i tvoj prevoz.
 
Nazad
Vrh