Tražim dokumentaciju!

Postovani poljoinfonci,treba mi dokumentacija za presu New Holland 265 ako neka ima i zna gde moze da se skine na netu.Naravno nagrada ko pomogne :)
 
Katalog delova za Deutz-Fahr M35.80 Hydromat

Hitno mi je potrebno tehničko uputstvo i katalog delova za kombajn Deutz-Fahr M35.80 Hydromat '90 godište,ako neko ima nešto nek se javi..
 
Poslednja izmena od urednika:
Katalog delova za ovaj kombajn imam ali je nemoguće izdvojiti ili "skinuti" sa kompijutera jer je u sklopu SDF kataloga koji je usnimljen u kompijuter pa jedino ako vam trebaju neke pozicije mogu ih odštampati i poslati.Posebno imam katalog od 35.75
 
Da li neko ima cd sa tehnickom dokumentacijom ili katalogom delova ili bilo sta za kombajn Zmaj 132,ili 133 ja se ubih trazeci i nigde nista.Unapred hvala
 
Hitno mi je potrebno tehničko uputstvo i katalog delova za kombajn Deutz-Fahr M35.80 Hydromat '90 godište,ako neko ima nešto nek se javi..
Nabavio sam katalog delova,ako je nekome isto potrebno neka se javi pa ću mu poslati preko emaila-katalog je veličine 15mb u PDF formatu
2ef8f9t.jpg
 
@lisnik
ma imam i ja nešto ovako , reba mi nešto preglednije i po mogućnosti sa oznakama i ojačanih lanaca
 
Nazad
Vrh