Tražim dokumentaciju!

Odg: Tražim dokumentaciju!

mooooolim vas,detaljno uputstvo za imt 507 :cao:
Post je spojen: [time]1299627206[/time]
_________________________________________________
Zar je moguce da imt 507,niko ne vozi,nema dokumentaciju:haha: Ljudi pomagajte !!!! :bravo:
 
arpadbem je napisao(la):
mooooolim vas,detaljno uputstvo za imt 507 :cao:
Post je spojen: [time]1299602006[/time]
_________________________________________________
Zar je moguce da imt 507,niko ne vozi,nema dokumentaciju:haha: Ljudi pomagajte !!!! :bravo:

zar je moguće da ti nisi pročitao pravila foruma ::lose::
 
Odg: Tražim dokumentaciju!

savoris je napisao(la):
arpadbem je napisao(la):
mooooolim vas,detaljno uputstvo za imt 507 :cao:
Post je spojen: [time]1299526406[/time]
_________________________________________________
Zar je moguce da imt 507,niko ne vozi,nema dokumentaciju:haha: Ljudi pomagajte !!!! :bravo:
zar je moguće da ti nisi pročitao pravila foruma ::lose::
Na zalost moguce .Sad sam procitao,predstavio sam se ,Sad bih molio uputstvo i masinski sklop menjaca za imt 507.Hvala unapred.
 
evo sada sam tražio i nemožem da nadjem :sta: imao sam negdje neku knjigu za 507 ali kao da je u zemlju propala ::lose::
 
Odg: Tražim dokumentaciju!

Savoris ,pogledaj sutra ,mozda slucajno nadjes.Ako ne , nema spasa mojoj besnoj makini:sleduje :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:.Pa cemo kupiti ::traktor::
 
potražit ću , može biti da sam dao komšiji pošto on ima 507 pa ću provjeriti , stvarno nemam predstavu gdje mi je to otišlo iz ladice sa dokumentacijom :sta:
 
savoris je napisao(la):
potražit ću , može biti da sam dao komšiji pošto on ima 507 pa ću provjeriti , stvarno nemam predstavu gdje mi je to otišlo iz ladice sa dokumentacijom :sta:
Savoris ima li sta novo u vezi papira za imt 507? :udri: ::lose::
 
Potreban mi je katalog rezervnih delova za Tomo Vinković TV-830.
Unapred zahvalan
 
Kupio sam berac Sip Eko 3500, pa ga sada remontujem. Potreban mi je katalog za njega.
 
@ Levčanin
Levcanin je napisao(la):
Kupio sam berac Sip Eko 3500, pa ga sada remontujem. Potreban mi je katalog za njega.

Prvo se predstavi ko si i šta si kao što je red na forumu, a ono što tražiš je objavljeno na ovom Forumu u odgovarajućoj temi.

Posle predstavljanja možeš izneti problem sa beračem.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Зовем се Саша, из Левча сам, краја који се претежно бави виноградарством и воћарством, али задњих година све више људи се окреће сточарству, па тако ето све више је и преса за балирање сена, берача и остале механизације. Тренутно немам никакав проблем са берачем, тек сам га купио, него чисто сам ђелео да се мало боље упознам са њим. :D
 
Jel ima neko uputstvo za balirku panonija 344? Trebalo bi jednom mom poznaniku....
 
sta ga intersuje neka me pkrene ja cu mu objasniti ja stvarno nemam ni jednu knjigu od presa imao sam prilike da pregledam neke knjige i verujte malo toga su objasnili jer svaka fabrika stiti svoje servise i proizvodnju rezervni delova i zato malo stavljaju u knjige bar sto se balirki tice za ostalo ne znam
 
Nazad
Vrh