Tražim dokumentaciju!

Prijatelji moji, treba mi vaša pomoć...bio bih vam izuzetno zahvalan ako bi pomogli da nadjem dokumentaciju za KÖLA Combi Spezial... Ja sam ga pripremio za sezonu i radio s njim malo, dok nisam doživeo saobraćajnu nesreću... pa bi mi značilo da mi pomognete, da vidim šta i kako jer sam ja u kući je
dini dežurni "majstor"... ja sam našao nešto na ebay-u ali sam trenutno skupio novac da kupim novi aparat za varenje, a studentska je muka pregolema... :ppozdrav: Unapred hvala.
 
Preko mi je potreban prirucnik za univerzal 445, al na srpskom ili engleskom jeziku, samo da nije na francuskom, taj imam... :)
 
dali neko poseduje katalog,prirucnik za kombajn INTERNACIONAL H8-41 unapred zahvalan.
 
Pozdrav ,potreban mi je katalog-uputstvo za traktor Antonio Carraro 5400 tigrone 2006 god.na srpskom.Hvala.
 
imam katalog rezervnih delova za rx 170 saljem na mail. ako ko zna gde ima da se kupi radionicki prirucnik za rx 170 neka mi javi.
 
Komplet. Cuo sam da su kataloge davali uz traktor, ali prethodni vlasnik mi nije dao.
 
Ovde mozete poruciti ako nadjete nesto sto vam treba, sve ovo sto imate na internetu samo u stampanom izdanju. a ima i stvari kojih nema na internetu. Pored toga sto ja stavljeno na internet stranicu ima jos toga samo treba nazvati. Povoljno je dosta. Covek salje brzom postom
http://dokumentapoljomasine.99k.org/
 
Da li neko ima radionički katalog ili katalog rezervnih delova za presu internacional 435D unapred zahvalan:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh