Tražim dokumentaciju!

Poslednja izmena:
Hvala. I ovo će dobro doći mada bi ja voleo da nađem neko novije uputstvo, za R65 sa hidro volanom, suvim filterom vazduha itd.
 
Mi se trudimo da nabavimo dokumentaciju skeniramo i postavimo ovde. Sporo ide, a za neke kao što su Torpedo, mogu reći da nikako ne ide. Stvar je što su ti servisi na koje se postavlja dokumentacija nestabilni i jednostavno se gase preko noći, dok ovde na forumu u sekciji za download su stalno dotupni.
 
svaka cast za trud,jer jako je tesko doci do te dokumentacije i do prirucnika a to uglavnom se nedobija uz masinu koja se kupi jer su sve dosta stare i sve je verovatno izgubljeno, A sve masine koje se kupe su zrele za remont pa je to neophodno a u radionickim prirucnicima ima dosta stvari koje su objasnjene do sitnica da nebi dvaput nesto otvarao.
 
pozdrav, trebalo bi mi sema povezivanja sklopke na belarusu, ne znam na kojoj je fabricki postavjen, neko ga je stavio u belarus 892, al iz nekog drugog modela je, nije onaj sa jednim zicom nego sa 5 ili 6 zica ima, hvala
 
Da li neko ima uputstvo na srpskom ili engleskom za vogel plugove obrtače, konkretno za V&N XM 1050. Stigao mi je plug pre neki dan iz Agrotech-a i oni imaju samo na nemačkom .
 
Hvala na ponudi za prevod ali ima preko 20 stranica tako da nema potrebe da te zamaram s time, snaći ću se već nekako.
 
Tražim već 5god,ali bezuspešno,uputstvo za Deutz-Fahr M3610 kombajn,jer se od majstora teško saznaju neka štelovanja prilikom pojedinih opravki
 
Nazad
Vrh