Torpedo

Ako dimi crn dim moguce da je malo jace punjenje na pumpi i da mu fali vazduha

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Mozda treba samo da se nasteluje punjenje ko zna moze I na licu mesta da uradi

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Punjenj se steluje na stolu za tariranje pumpi a nikako na oko ili uvo.
Откуд ти знаш де се то ради......ваљда има мајстора овде да то раде директ на њиви са ушима и очима а не на некаком асталу.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
E kad bi ti znao sta sve neki ljudi mogu da urade na uvo I na oko mnoge majstorcine ne bi to mogle na nikaki astal da urade

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Tast je pre par dana uradio generalnu na 75. Uradjena je i pumpa i nove dizne. Traktor pali lepo, sve je ok, osim kada ga upali prvi put. Dok se ne zagreje malo, pusi beo dim i to nr bas malo. Sta bi mogao da bude problem ?

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
Kod mene kad je radjena bos pumpa je isto dimio bijelo na prvom paljenju (i sada isto dimi)

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da li torpedo 90 06 moze da vuce plug lemken 3 brazde obrtac?
Imam pomocne klipove nemam tegove ustvari imam tegove ali ih nisam stavio ne pase mi nosac moram drugi da napravim kod nekog limara.kako bi ga vukao i kako bi ga nosio?
Kod nas je relativno laka zemlja
 
Trebao bi da moze, ima on tezine naprijed da ga nosi

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
A traktor zovu duga devetka tako sam cuo valjda zato sto je dugacak i ima 90 konja mada ima on i vise jer nije konjska snaga kod svakog traktora ista.kod belorusa je konjska snaga sa zdrebadima a ovde su pravi konji :)
Tako kazu kod nas u selu.
 
Jeste, menjac se sastoji od kornjace i zeceva.
Ima crni i beli zec i kornjaca.
Crni zec je valjda brzohodna a beli je srednja brzina i kornjaca je spora.
I ima 4 brzine za nazad.koliko ide brzo napred toliko ide brzo i nazad
 
Tast je pre par dana uradio generalnu na 75. Uradjena je i pumpa i nove dizne. Traktor pali lepo, sve je ok, osim kada ga upali prvi put. Dok se ne zagreje malo, pusi beo dim i to nr bas malo. Sta bi mogao da bude problem ?

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
Treba traktor da se optereti pa ce prestati,ako u mestu radi nikad nece uleci onako kako treba.
 
Nazad
Vrh