Torpedo

Торпедаши колико иде 45-ца у другој на неких 1500 обртаја? Треба ми 7км/х због прскалице контам да је то ту негде
 
Ja idem na 1500, trošim oko 120l po jutru. Na manometru mi kazaljka igra pa ne znam tačan pritisak pa ni brzinu preko one tabele. E setio sam se da sam navigaciom merio brzinu i da je bila za 1 veća od onoga sto pokazuje na traktoru.
 
Pa sad sta je tu je mora resiti pa nek onda odluci sta ce s njim dalje.Resenje za taj menjac sem menjanja zupcanika i lezajeva da se izbiksnuje kuciste menjaca jer ono je uzrok svih problema.
 
Poslednja izmena:
Na 48-ci mi klima zadnji desni tocak kad se dobro zaljulja. Cenim da je do ležaja. Koliki je posao da se menja i može li bez otvaranja diferencijala tj. sa strane...?
 
То није слободно радити јер бољег неће наћи :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Mirni IMT ovci. :osmeh:. Ako ima neko da je radio ili zna kako. Hteo bi na vreme da sredim da ne dodje do goreg.
 
Dobićeš da malo otresa hidraulik
I dok oreš strese se sav kad odradi kopir
Fasovao sam

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ako neko ima ili zna gde ima da se kupi radilica za Torpeda 75 neka javi, posalje broj... Juce pukla radilica, traktor nista tesko ne radi, seje, prska i sparta... Inace je turska radilica u njemu trajala nekih 12 godina, tj do juce...
 
Da vidiš kakakv otpad gdje rashodaju radne mašine. Kod nas ti motora F4L912. Ima u izobilju, kopletni i u dijelovima.
 
Nazad
Vrh