Torpedo

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
342
Pazi da ne zezne brezone da ne pokida. Jbg desava se.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
342
Ha ha moguće, al ako je bilo sve stegnuto dobro nema to kud. Ja moram da zamenim desnu anker platnu ne znam kakva je procedura.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

timok 68

Član
Učlanjen(a)
1 Feb 2011
Poruka
135
Trebalo bi da remontujem zglobove prednje vuce na 7506, italijanska prednja vuca, pa mi treba neki kontakt ko to radi korektno, nisam to radio do sada pa neznam kako se sta skida i sta se salje na remont ili sta vec. Hvala

sale.d

Član
Učlanjen(a)
5 Apr 2010
Poruka
191
Trebalo bi da remontujem zglobove prednje vuce na 7506, italijanska prednja vuca, pa mi treba neki kontakt ko to radi korektno, nisam to radio do sada pa neznam kako se sta skida i sta se salje na remont ili sta vec. Hvala
Skidas one krstake sa soljicama.Sa svake strane imas po 4 soljice i hvata ih kljuc 14mm.Mozes da ih posaljes u KND Novi Sad.Mozes i sam kod strugara da napravis metalne caure umesto iglica,trajace neko vreme samo sto se cesce maze.

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.723
Izvadi komplet poluosovine i nosi u SRBO AUTO Ostruznica
Izaće oko 300e i trajaće isto kao original!!
Biće izbalansirano, obradjeno i veoma kvalitetno uradjeno!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Rodic

Član
Učlanjen(a)
22 Nov 2011
Poruka
521
Na 75-ici bi trebao da izvadim rezervoar, negde u gornjoj polovini je busan, tj ima neku rupicu, pa kad se napuni pun rezervoar podliva i smrdi nafta u kabini, kako je najlakse izvaditi rezervoar, da li je neko skoro radio... Sta sve treba skinuti da bi rezervar izasao napolje, vidim da ce biti zajebano...

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.723
Ne dao Bog nikome
Nemoj da te zmija ujede da ga autogenim variš
Samo CO2

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.836
Ja se plašio isto toga pa sam na rusu na rezervoaru koja je bila baš na samom dnu zakrpio sa dvokomponetnom epoxi smolom,pre nekih 10 godina i evo još uvek drži...

Vrh