Torpedo

bas lepi traktori ,samo ti celava prednja guma,... kakva ti je komandna tabla na td 4506 S ? to S je kao specijal? ima nesto manju kabinu.
Jeste prednje su mi lose na malog, treba da se menja, dosta se vozika za sve zivo. Slikacu ti tablu na 45 nemam sad sliku. Pa da special je. Kabina nije fabricka, kupljen je bez kabine talve su samo imali tad po prici dede, pa su odmah uzeli kabinu i stavili ali nije orginal.... ali radi posao 40 godina 🙂
 
pa da, skinuo sam poklopac ventilatiora i malo prljavstine i ima navoj na trecoj cilindarskoj glavi ,onoj do vozaca , mislim da je m16 navoj. tu bi mogao da se zavije davac temparature onaj kratki dubina navoja nije preko 4 cm.
- ima isti navoj i na drugom cilindru , znaci mogla bi 2 senzora za sat i za lampicu.
sad neki kazu najvise se greje drugi neki kazu treci cilindar. mozda je i isto?
 
Izduvaj dobro cilindre.
Najvise se greje poslednji cilindar, onaj sto je najdalji od ventilatora.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moraš to prati zbog hlađenja. Mora biti suvo kao barut.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
hvala ,jesam, ocistio sam ga , ta je slika od ranije kad je stajao malo duze.
staro ulje istalozim u lavoru pa na mazalicu pa premazem traktor kad treba da stoji da ne korodira.
 
evo jedne modifikacije koju sam ranije uradio, zamenio njegov vazdusni filter sa uloskom i stavio uljani od imt... koji je bolji ,po mom misljenju-.
malo je promer usisnog creva drugaciji pa mora da se steluje ali nista problematicno.


 
Зашто мислиш да је ово боље него његова оригинална фабричка уградња
 
Зашто мислиш да је ово боље него његова оригинална фабричка уград
Код мене је овде стављена сонда за сат
364131492-1433324813877145-2415968721342907135-n.jpg
 
Како иде дугајлија, јеси се изненадио са његовом потрошњом?
 
Код мене је овде стављена сонда за сат
364131492-1433324813877145-2415968721342907135-n.jpg
hvala puno, da tu cu da stavim . navoj je M 10X1,5 ......
sonda je stigla i pasuje. sat temperature motora takodje.
uskoro slike kad krene montaza.

uljani filter je izdrzljiviji na duze staze bolje odrzava protok ,i lepi ulje prljavstinu bolje nego suv papir.

Nego ne napisa kako si izveo to da imas i lampicu a i sondu za pritisak ulja.?
 
Poslednja izmena:
Не улазим у тематику само нисам видео неку посебну предност мокрог јер имам тракторе и са једним и другим
 
Nazad
Vrh