Torpedo

I ja sam predoposatvljao da je na bregu. Nisam motor ručno okrećao nego preko alnasera, ali izgleda kakve sam sreće svaki put je potrefio na brijeg. Probat ću onda sutra ručno da pokrenem motor. Injače je traktor upalio nakon malo dužeg verglanja i radi noramno. Samo mi je bilo čudno da baš svaki put neće na ručno pumpanje.
 
Ne treba da se okrece nikakav ventil kada se podigne plug? Ima posebno rucicu za tako nesto ili kako vec to ide?
 
Imas dvoradni ventil na Torpedu 7506, ventil s kojim kipujes prikolicu (jednoradni) i druga rucica dvoradni ventil. Kopcas crijeva i obrces plug tim rucicama :)
 
daliborstojicic evo slika sata i gde sam ga postavio
img0036.jpg
img0038.jpg
img0037.jpg
img0039.jpg
 
Zanima me imam t45 izbacuje iz trece brzine ,dali ima neko da zna sta bih moglo biti, dali ima neko resenje pre otvaranja menjaca,mislim na neku mogucnost pre rasturanja.
Ostale brzine ok normalno sve radi samo 3 izbacuje.
 
Poslednja izmena:
Imas u NS "KND" Jovana Cvijica 43 tel/021 444-610 021/444-773 mob:063/880-7622 jedino sam od njih uzimao razvodni ventil hidraulike i nije ni blizu kao original ali sluzi http://www.jusel.com/ oni imaju isto dosta za torpedo, i imas u Vajskoj i Neradinu dobrih polovnih delova na otpadima za brojeve ne znam potrazi u temi.
 
Ja imam i 7506 i 9006 oba bez prednje vuče,imam 2 para 18.4R30,imam 2para 12.4-36,i par 9.5R44,i čekam još jedan par 9.5,pšenicu prskam kako kojom,ili sa 12.4-36(danas završio prskanje pšenice sa tim) ili sa 9.5R44
 
Cilj mi je da sto manje ostavljam tragove, pokusacu onda sa 9.5, nadam se da ne smeta sto je sa prednjom vucom. Mozete li mi jos reci da li ima negde da se kupe polovne gume?
 
Cena bas i nije mala, mogu misliti tek koliko su onda nove, ali sta da se radi kada mi trebaju. U svakom slucaju hvala na informacijama, videcu sta cu naci ovih dana. :osmeh:
 
Nazad
Vrh