Tomo Vinkovic

Ma znam ja to,ma tako onaj namestio,nije gledo,a ja posto treba da freziram nisam i obrto,jer nece nista faliti za toliko,a kad zavrsim namesticu normalno i rasiriti
Znam i to za gume,trazim da uzmem4 dobe polovne,a ako nenadjem uzecu 2 nove,jer ionako nikad putem neidem sa4x4,jer mi obicno nece u trecu na prednjem menjacu,a po blatu i njivi ta mala razlika neskodi
 
Danas ofarban tomo ja sam prezadovoljan ostala jos hauba i blatoblani da se suse jer sam stavio temeljnu evo slika:osmeh:
a-p.jpg

ajpj.jpg

ajt.jpg

akmt.jpg

atm.jpg

atpadm.jpg

gtm.jpg

jpjm.jpg

kmwja.jpg

tmwj.jpg
 
svaka vam cast na trudu, mene bi mrzelo da skidam sve i smirglam :) kanim se da ga ofarbam, ali radna masina je, posle cu se samo nerviram kad ga zakacim negde po vocu ili sumi :)

meni puko lezaj na zadnjem desnom tocku pa upao izmedju poluosovine i kruske i samleo mi fino poluosovinu, a krusku nije mnogo ostetio.. dva sata posla i 55e delovi( poluosovina i lezaj)...
 
Ovo je temeljna trebo danas da ofarbam tekove,felme,haubu i blatobrane ali posto mi je temeljna uljana a sprej nije kad se ofarba sve opada tako da moram kupiti uljani sprej.zutom cu da farbam.
 
Ja sam farbo spejem preko osnovne i nista nefali i nide se nije oljustilo ili smeruzalo,ma uvatilo za osnovnu ko za oci,samo se na jednom cosku malcice smeruzalo,ali to cim se osusilo,malo presmirglo i zafarbo i neprepoznaje se
 
Biće opet reakcija , probaj pa ćeš videti možda uspeš iz druge ruke kad budeš drugi put prsko nitro, ako je površina neravna odnosno blok motora ili neki odlivak možda se i ne primeti puno.
 
Nazad
Vrh