Tomo Vinkovic

Bila na prodaju kosa za tv na prodaju blizu mene,u Backom Jarku,9000 dinara.Ja dok sam se snasao ona ode na limundu...::jako_besan::
 
Sad cu ja opet glupo pitanje, naime gledam da kupim bocnu frezu pa je i pneumatska iz begaljice u opticaju. Na koje modele tome ona moze da se kaci posto mislim da ona ide standardno na tri mesta i ima li toma zaseban kompresor pomocu kojeg bi ona radila ili kako vec? Hvala unapred!
 
mislim da toma nemoze da radi sa njom sem ovih modela od 30ks ali sacekaj na odgovor nekog iskusnijeg
 
koliko ja znam ni jedan TV nema ugradjen kompresor,a sto se bocnih vreza tice mogla bi pipalica i to na modelima 731,732,821,830 zbog snage,nacina kacenja i smera kardana,ostali ili su preslabi,ili nemaju pluge za kacenje u 3 tacke i krivi smer obrtaja kardana
 
E pa hvala, doduse ja i gledam modele 730,731,732 ali znaci ovaj prvi otpada. Postoji li mogucnost ugradnje kompresora?
 
Možda bi se dalo uradit da bi radio i kompresor i freza.Kad bi bila pozadi namontirana inverzija sa dva izlaza kardana i jedan da goni kompresor a drugi frezu.Kao na slici samo umjesto pumpe kompresor a gore kardan možda bi išlo jer za kompresor mislim da može i levo vrtit.
62zq.jpg

i8fz.jpg
apj4.gif
 
Uh, dosta cimanja cini mi se, hvala u svakom slucaju. A bas bi mi odgovarala takva komba jer su mi kruske na 3x1,2 metra. Znaci motikan do daljnjeg!!!
 
video sam kod drugara tomu vinkovica iz 89,90god nema 700 sati stoji mu oko 3 god odkad mu otac umreo..jbg oticice za male pare koje ja nemam
 
Nazad
Vrh