TMR-sistem ishrane goveda

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.900
Ja mislim da je cak bolje kod nas. U Hr su cene u radnjama i uopste dazbine mesecne (struja, voda, plin, kablovska) dosta jace nego kod nas. Tako da cena mleka iako niza nijansu zapravo omogucava da se vise sa njom moze uraditi u Sr nego u Hr. Pritom su cene mehanizacije u Hr skuplje a krediti povoljniji, mada i kod nas ko ima dobru kreditnu istoriju moze da se cenka u banci i dobije kredit sa ~5%.

Zmaj 151

Član
Učlanjen(a)
16 Jan 2011
Poruka
1.022
Bas tako ratko :D Drugar iz Aradca placa radnika koji mu svaki dan namiriva vozi traktor seje i sta ti ja znam 280Eura

igor.colic

Novajlija
Učlanjen(a)
29 Feb 2012
Poruka
28
dali neko zna kolika je tezina jednog kubika pripremljene TMR hrane za krave,ili na primer koliko je teska TMR prikolica od 5 kubika kad se napuni TMR obrokom.

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.549
Uzeo sam je za dug,izadje 1220 evra i treba da se uradi jedan zubcanik koji ce kostati oko 100 eura,odneo sam ga da se uradi i nadam se da cu je pustiti u pogon za desetak dana........moja nema vagu sto joj je velika mana ali je dobra za pocetak............

dr.srdjan12

Član
Učlanjen(a)
19 Jan 2015
Poruka
512
RatkoPa.. Ne mogu da otvorim tvoje slike.. Da li si nabavio neku miksericu?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.549
Jel gledo neko ovu miksericu na sajmu.Ja se raspotivao i dobio broj od posrednika za srbiju ali se niko nejavlja na taj broj.Mnogo mi se svidja i odgovara mojoj trenutnoj proizvodnji

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

tine

Član
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
607
Mislim, da ne vredi, jer to i nije jeftino.
Bolje za te pare uzmi pristojnu polovnu.

Vrh