Tegovi za traktore

marceta.b.

Član
Učlanjen(a)
10 Okt 2013
Poruka
1.009
Odlično odrađeno, ja sam ovako nešto dogovorio sa majstorom samo prvo treba da nabavim tegove da bi po njima majstor pravio nosače.

AcaFaca

Član
Učlanjen(a)
30 Jul 2011
Poruka
170
Moram da se zahvalim nasem clanu Rraallee. Covek mi poslao njegov adapter za ventil, za punjenje gume vodom, nije hteo nista da naplati, odvojio svoje vreme, platio postarinu. Hvala Rale i nadam se da cemo se negde sresti da bar popijemo koje pivce. Dokaz da jos uvek ima dobrih ljudi.

eDGe

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2017
Poruka
1.033
Lepo si ga skockao nema sta...e vidis za takve radove treba imati manji co2 sa 0.8 zicom i malim pistoljem za manevrisanje...kad sam probao da isteram pun var na tanak materijal sa komsijinim merkle aparatom nista lakse i nema da pregori materijal a sa mojim koncarom od 450w i 1.2 zicom progoreo bi i sto ispod tog pleha.

Učlanjen(a)
20 Mar 2014
Poruka
1.040
Lepo si ga skockao nema sta...e vidis za takve radove treba imati manji co2 sa 0.8 zicom i malim pistoljem za manevrisanje...kad sam probao da isteram pun var na tanak materijal sa komsijinim merkle aparatom nista lakse i nema da pregori materijal a sa mojim koncarom od 450w i 1.2 zicom progoreo bi i sto ispod tog pleha.
U planu je co2 za ovakve radove...
Ovo sam radio sa invertorskim 400 ampera i elektroda 2,5 jadran,naravno sa smanjenom amperazom,malo zeznuto ali ide,debljina lima je bila 4mm...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока

Učlanjen(a)
20 Mar 2014
Poruka
1.040
Pa po mojoj proceni kako se ponasao bez tega,ovo mu je taman mera za oranje...

Učlanjen(a)
20 Mar 2014
Poruka
1.040
Mozemo li dobiti dimenzije ( tehnicki crtez) ...
Ova uzduzna gde se kaci topling nije zavarena za preku osovinu,vec je kao na crtezu,ukrojena i kad je napunjen kalup,stavljen je gornji poklopac pa je odozgo nabijena u beton da obuhvati sa obe strane preku osovinu...

Vrh