Tečna đubriva

steve73

Član
Učlanjen(a)
22 Jun 2010
Poruka
1.656
Kod mene ima 101 din/kg ( nije litar nego kg) ali u tecnom stanju!

garisa

Član
Učlanjen(a)
14 Jun 2010
Poruka
183
Poštovani Forumaši.
Sreda u 12 časova na Novosadskom Sajmu, Master centar na prvom spratu sala 6, održaću predavanje "PRIMENA UAN-a I OSNOVE PRIMENE MINERALNIH ĐUBRIVA". Svi zainteresovani su dobrodošli. Sala 6 je rezervisana od strane HIP AZOTARA DOO Pančevo.
Veliki pozdrav.
Bogdan Garalejić - Gariša.

lucky.serbia

Član
Učlanjen(a)
20 Mar 2013
Poruka
607
Poštovani Forumaši.
Sreda u 12 časova na Novosadskom Sajmu, Master centar na prvom spratu sala 6, održaću predavanje "PRIMENA UAN-a I OSNOVE PRIMENE MINERALNIH ĐUBRIVA". Svi zainteresovani su dobrodošli. Sala 6 je rezervisana od strane HIP AZOTARA DOO Pančevo.
Veliki pozdrav.
Bogdan Garalejić - Gariša.
Da li bi mogli da organizujete da se predavanje snimi i okaci na youtube, verujem da bi mnoge koji bi rado prisustvovali a nisu u mogucnosti da dodju interesovalo da ga pogledaju.

goran 1991

Član
Učlanjen(a)
16 Okt 2011
Poruka
356
Ja sam mislio da stavim jedno 2 litre po hektaru zato sto je losiji suncokret lezala je voda u njivi,zasto ne ide?

aca

Član
Učlanjen(a)
2 Feb 2011
Poruka
1.163
Uan ne ide preko lista,a pogotovo ne sada kada je biljka velika,a na suncokret ne ide jer mu produzava vegetaciju.Kod mene u selu jedan prskao,pa mu ga oprljio muski,ne znam da li ce se povratiti.A 2 litre na hektar nije nista,tako da dzabe trosis naftu.Ja sam sada na kukuruz isao 100-120 l/h,ali po zemlji,ne preko lista.

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
3.721
Evo jedne mašine iz home made varijante za znošenje Uan-a u zemljište. Autor mašine je moj drugar iz Požarevca i hoće ovako da proba da unosi Uan u zemljište, plan mu je 150 l/ha 30%.nog Uan-a.

Vrh