Tanjirače

Миксерова кратка уједа зато што има опасну тежину 2,5т ако не грешим, што је за ношену огромна тежина и спада у ранг тешких вучених...За тако нешто ти треба снтаге, а он то има у трактору од 160кс...Ја гарантујем животом да би рад са мојом тешком био као небо и земља да имам трактор од 160кс, а не од 125кс који је неки минимум да она одради посао иоле...

Ове лагане од 1200-1300кг радиће ти исто тако посао из два прохода..за све је потребна тежина и снага приде...
 
Brzina rada kod mene je od 14,5 do 15 km/h na nekih 1650-1700 obrtaja, kako kad stisnem gas. A za tu brzinu treba imati ždrebaca...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kolega mi rece da je zvao Ferocoop, 2350e 28 diskova, nisam siguran samo koji disk...
Ovo je za nosenu.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam platio za kes 3800e vucnu polutesku od 28 diskova pre dve godine

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Tvoja isto opasna tanjiraca teska ko tucak

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Па јесте, као тучак од 3200кг, а и дугачка је у три лепе...треба ти јутро земље да је окренеш, а то јој је уједно и мана, немреш ставити на њу пакере, фиксне, већ мораш уградити на хидраулику да се скупљају на горе, у две осе по ширини и дужини...јбг за мене је то немогућа мисија да се направи....зато није добра баш за прирпему
 
4.500 je sada Vojačka vučena V28 sa paker valjcima.Preteraše sa cenama.
Ako je ta cena onda kupuj dok jos nije otisla cena gore,posto gvozdze otislo u pm,ja pre par godina sam platio 4400e sa parker valjcima,mogao sam zmaj prikolicu da uzmem za te pare a samo pogledaj sad cene prikolica,tako ce i tanjirace da odu

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Koja je cena kod vas za vucenu ferokop sa 28 diska, disk 56 cm.

Zvao sam ja da pitam kad sam gledao tanjirače. Standardna Ferocoop vučena V28, sa rotorima, diskovi 560mm je bila oko 5500 ili čak 5700, ako se ne varam sa PDVom.
Znam samo da je bila skuplja od Cometove što sam uzeo, a nije sigurno bolja jer su tu negde u rangu.
E sad ako tražiš dodatne budževine na takvoj tanjirači tipa posebnih ležajeva, izmene na ramu ili rotorima cena ide mnogo više.
 
Baća, kupio bih je ali sam pazario neke mnogo bitnije stvari pa je kupovina iste prolongirana.Javiću ti lično i personalno čim stigne, nemoj da brineš pa možeš doći i na čast kapija je otvorena.
 
Nazad
Vrh