svastara

Kako su vam ušati ljubimci podneli današnji afrički dan,ja mojima ceo dan menjam flaše sa zaledjenom vodom, koliko sam primetio borba koji će da legne pored flaše.
 
Ja mojima niti sta stavljam niti me zanima imaju svezu vodu i to je to... i nista im ne fali. :)
 
Kod mene su najsrećniji oni što sam ih ovih dana lišio života(14 kom),ostali se muče,šta da im radim,dobijaju samo zeleno i poneko voće i povrće i sveže vode.Preguraće nekako,nikad nije bilo da nikako nije bilo.(al sam pametan,ha?)
 
Poslednja izmena od urednika:
Forumasi imam jednog ovnolikog muzjaka star skoro 5meseci dok sam ih premestao u nove kaveze ubacio sam ga kod zenke koja je stara 9mes,racunajuci da on ne moze da je napadne jer je malo krupnija od njega ali sam pogresno procenio :haha: i uspeo je cak 2 puta da padne na ledja. Pa me zanima da li je on uopste plodan,i kolike su sanse da zecica ostane skotna ?
 
Jedno pitanje...mozda je malo off.Ima li negde tema o ceni i otkupu kunica,nista na veliko,nego onako cisto za merak,koji dinar da dodje sa strana,ne mogu samo da ih jedem,nego malo i profiti.
Konkretno me zanima okolina SUbotice,da li neko vrsi otkup,ili negde drugde,interesuje me cena...zafaljujem :)

Imas na dnu stranice kupujem prodajem, mesto za oglase pa se tamo podpisi sa svojom ponudom ali prvo procitaj pravila foruma.
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam neki problem sa zecom, da li neko zna sta je u pitanju ? Radi se o zecu starom godinu dana, do sad je skakao bez problema i sad ubacim zecicu kod njega jer trazi od se samo skupi u cosak i legne, mislio sam da mu je vruce pa sam probavao i uvece kad padne noc i ujutru rano kad je hladno ali isti slucaj
 
Pomagajte drugari, zecica mi dobila proliv!? Sta da radim, da li da joj probam nesto davati da je prodje, ili da je koljem dok je vrijeme!? Poz

- - - - - - - - - -

Ja je vec zaklao, e sad da li valja da je jedem?
 
Imala je sijena uvijek na raspolaganju, ali ja mislim da je jela samo detelinu! A imala je i jabuku, repu, klip kukuruza, zito... Vidio sam jednu kakicu kao da je proliv, ali je pozadi bila sva mokra i imala je neprijatan miris, boja analnog otvora i vagine je bila bijela, slabasna je bila na nogama i nista nije jela 2 dana! Ja sam je zaklao, e sad pitanje je da li je smijem jesti, ako je ne daj boze miximatoza, ili ciroza posto je imala bijele pjege po jetri? Poz
 
Da li je bila naduvena kao da je progutala loptu skripala zubima da li joj se videla kicma??
Ako ima nesto od ovih simptoma ona je kokcidioza.Trebao si davati neosulfox p i proslo bi ukoliko si primetio simptome na pocetku.
 
Nazad
Vrh