svastara

Bio sam ja,sa drugarom,nisam imao vremena da detaljno pogledam sta je bilo,ali onako iz prolaza sam video da je bilo 5-6 prodavaca,barem sam ja video samo toliko...Najveca glupost mi je sto se zecovi i lovacki psi prodaju jedni prekoputa drugih!!!
 
He he stvarno cudno pitanje, pa naravno da su zdravi nego mi trebaju i prepelice pa rekoh da postavim ponudu mozda neko ima tu zivinu,a inace prodajem panonce
 
Probaj u temi Zivinarstvo to da pitas :) ponuda je dobra :) ! I koliko prodajes te panonce od 2.5 kg ? Jel zeceve rasturas ili samo hoces i prepelice da uvrstis u proizvodnju :D Svaka cast , i ja sam razmisljao o prepelicama .... :)
 
Ne rasturam zeceve vec pokusavamda u posao sa prepelicama udjem bez mnogo ulaganja pa ako ne uspe da ne zalim v:)))))))))) a panonci od 205kg su oko 800rsd
 
Pozdrav hm pojavio se jos jedan problem kod jedne zenke isto na vratu na kozi ima rupu velicine dinara i okolo nema dlake ona stalno to lize izgleda kao malo krvavo al ne ide krv kao da je koza propala od neceg, zvao sam jednog drugara veterinara on kaze da joj se mozda nesto zagnojilo pa puklo i da ce mozda proci, sta vi mislite i da li je neko imao mozda slican problem?
 
E ovako pozdrav ljudi interesuju me misljenja granulama za telad i jagnjad. da li se one mogu davati kunicima i ako moze, kakva su iskustva sa tim.
 
@muha
Ima odgajivaca koji daju te granule bez posledica bar oni tako kazu e sad ima dosta koji su se opekli bas na zbog tih granula.
Imaju bolje izbalasirane za kunuce nemoze da se ustedi na tim drugim granala.
 
Pitanje za GROMM-a jeli imas kolega ijednog zdravog kunica kod tebe sve nesto cudno
Pa ne znam sta da ti odgovorim na ovako glupo pitanje jer ne razumijem najbolje tu zajebanciju da li imam ijednog zdravog i ti si vjerovatno neki glavonja koji misli da si najpametniji na ovom forumu kad mislis tako da podjebavas nekog ko ima problem sa zivotinjom kojoj zeli da pomogne, a ti ako imas neki problem javi mi se na pp pa da ti objasnim neke stvari
 
Poklanjam 3 muzjaka patuljasta,starosti godinu dana.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh