svastara

Odg: Svaštara

::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje:: E bas jesam nestrpljiva Zeco i hvala ti na odgovoru.Cekam ko zapeta puska da prodju prvo ta tri cetri dana ::namigivanje:: .Ma mnogo ih je pa su gladni sigurno.Bice mi lakse kad pocnu da jedu bar cu znati da ne gladuju. A evo ga i moj glavni kriticar Edmon.Fala Edmone
Post je spojen: [time]1285606593[/time]
_________________________________________________
Kopajko pa gde si ti do sad ::namigivanje::.Stavila sam sliku od malih tamo na stranici kod Saraca.Oce li biti kod tebe uskoro malih?Valjda neces biti tako stresan kao ja ::namigivanje::
 
Odg: Svaštara

Evo me radim ovih dana sve i svasta pa povremeno bacim oko na forum :S Video sam kasnije sliku sa prinovama. Za moje prinove videcemo pustao sam i ponavljam kontrolna parenja al sve mi je to sumljivo :udri: Strpljenje strpljenje i samo strpljenje prvi im je put i malo se stide izgleda :haha:
 
Odg: Svaštara

Ima li koga veceras na forumu?Zenka koja se parila 6 augusta danas ceo dan grebe po kotilici.Kontrolu skotnosti nismo vrsili.Nismo ni kod jedne do sada pa kao necemo ni njoj.U cemu je problem? Jel bi to ona kod momka?Ili da ona to ne pokusava da pravi gnezdo jel ima malo i sena u kotilici.Sta se desava :sta:/
 
Odg: Svaštara

Takvih problema zasad nisam imao. Nekoliko dana pre kocenja stavim slamu i to je to. Parim ih dva puta jednom ujutru i uvece ako oba puta primi muzjaka nemoze da omane. Posle nema vise kontrolno parenje, uvek ostala skotna.
 
Odg: Svaštara

Pa i mi do sada nismo imali ovakav problem.Od 3 zenke koje su se okotile ovog meseca 26 malih tu smo zadovoljni.SA ovom smo isto postupali ali nesto danas luduje.
Post je spojen: [time]1285614545[/time]
_________________________________________________
žećo je napisao(la):
A sto mi se ti smejes? :zli:Neka te neka. :cao: Inace sve zenkeSu mesane rase.
 
Odg: Svaštara

a to što grebe po kotilici....!!!tako i kod mene jedna, još se malo bila i očupala.mislio sam lažna trudnoća pa ju pripustio pod mužjaka 20.dan(uspješno) od prvog pripuštanja a ona se nakon 10 dana okoti!!
::namigivanje::
 
Odg: Svaštara

akacija je napisao(la):
Pa jel da je ostavim do 6.X pada vidimo sta cebiti ili da je stavim kod muzjaka? :sta:
pa neće joj škoditi ako ju pripustiš.ako bude bježala od mužjaka i skvičala" izvadi ju,a ako i bude sexa neznači da nije već skotna od 6-og.
poslije kad upoznaš njeno ponašanje moći ćeš sa 90% sigurnosti znati dali je skotna(promjena ponašanja)
svaka promjeni ponašanje na svoj neki način.
naprimjer;moja jedna kad je skotna nasrće mi na ruku kad krenem da ju uhvatim(kao da želi ugristi),druga se povlači u kut kad otvorim vrata kaveza.treća stalno nešto čaprka i ponaša se hiperaktivno ::namigivanje::
 
Odg: Svaštara

Znam da nije tema, al danas dobih trećeg sina, pa ljudi moji pozdrav i :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Svaštara

@ Toma13

Sve cestitke na trecem sinu i pozdrav za mamu i ne staj do cerke. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh