Suncokret 2024

Ма дајте људи не залуђујте се, сунцокрет подноси сушу најбоље од свих култура али не и "субјективни осећај" који је 20 дана прелазио преко 40ц у хладу. Сирак и амброзија су се осушило на тим жегама а да неће и сунцокрет.
 


Данашња работа, Конди мало прегорео, сутра ће се знати колико је било. Шац методом 12-13м/кј.
И да јавим рекордан принос који до сада нисам имао. 😇
Влага 6%
Хектолитар 31
Нечистоћа 6%
И принос за понос 2980кг на 4кј😭😭😭
Што би рекао Мирмаг пуна приколица ничега. Иначе имао сам Лозницу, пуну и пун бункер у другој приколици. Мислим да код мене више сунцокрет неће ићи, а сви су изгледи да неће више ишта сем за своје потребе и на својим њивама. Срећа па имам Ц и Е категорије је.бо му пас матер ономе ко ми једном, давно рече ћути никада не знаш када ће ти те категорије затребати. 😡😢
 
И да јавим рекордан принос који до сада нисам имао. 😇
Влага 6%
Хектолитар 31
Нечистоћа 6%
И принос за понос 2980кг на 4кј😭😭😭
Што би рекао Мирмаг пуна приколица ничега. Иначе имао сам Лозницу, пуну и пун бункер у другој приколици. Мислим да код мене више сунцокрет неће ићи, а сви су изгледи да неће више ишта сем за своје потребе и на својим њивама. Срећа па имам Ц и Е категорије је.бо му пас матер ономе ко ми једном, давно рече ћути никада не знаш када ће ти те категорије затребати. 😡😢
Haha istina ja ih imam već 20god i dobro je što ih imam . Danas polagati za te kategorije je prava sitnica :ROFLMAO:
 
A šta da radimo mi koji nemamo C i E kategoriju?
Иди у пемзију и пред неки бирцуз шах, мице, домине. Или још боље глисте, црвиће и на пецање, е сад дали, ћеш, са комшиницом или комшијом то је већ твој избор.😁
 
Haha istina ja ih imam već 20god i dobro je što ih imam . Danas polagati za te kategorije je prava sitnica :ROFLMAO:
Пола кј данас оде на дозволе. Срећа ја сам у војсци полагао, а могао и за аутобус реко тек ми то не треба али сад видим да сам се гадно зезнуо.
 
Auuu...svakim danom sve vise upoznajem ljude sa takvom odlukom .
Dogorelo do noktiju 🙂
И догорело и допиздело друже гледати у небо и надати се нечему. Па пре ћеш 7 на лотоу добити него 30л кише једном месечно. Задње три године из минуса у минус не вреди више све се уротило против нас пољопривредника.
 
Nazad
Vrh