Suncokret 2022

Kondi sa paketom je preskup. Jel se neko raspitivao da li moze negde da se kupi bez paketa?
 
Pionir se nidzo izjednacio sa ekspres syngentom

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Meni je Lg 479sx prosle godine bio za probu na pola povrsine i bio je odlican. Jedina mana po meni sto bude zelen a vlaga mala ali dobro otom potom, ali nije kasan. Sy bojkotujem zbog cene do daljnjeg, nista veci prinos nema.
 
Od sy. Broj 1 kondi pa bacardi. Sybaru je kod mene odlican vec par godina zasto se tebi ne svidja. Ja iz drugis razloga idem ekspres.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Od sy. Broj 1 kondi pa bacardi. Sybaru je kod mene odlican vec par godina zasto se tebi ne svidja. Ja iz drugis razloga idem ekspres.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
Kondi ne volim jer raste nebu pod oblake i malo jaci vetar moze da ga iskrlja. Na mojim parcelama Bacardi najbolji. Subaro mi se ne svidja jer kada ga gledas on izgleda jako dobro,kada kombajn udje nista posebno. Nemam sliku, radio sam rodjaku usluzno Subaro prosle godine izgleda ekstra i glavice velike i dobar sklop ali nema da ga se natrese ne znam kako, taj sam problem i ja imao zato je izbacen,kao zp klipovi domacinski a nema zrna. Pionir glavice kao pesnica i natrese ga se isto cak i vise od Subara, to je mije iskustvo.
 
Kondi ne volim jer raste nebu pod oblake i malo jaci vetar moze da ga iskrlja. Na mojim parcelama Bacardi najbolji. Subaro mi se ne svidja jer kada ga gledas on izgleda jako dobro,kada kombajn udje nista posebno. Nemam sliku, radio sam rodjaku usluzno Subaro prosle godine izgleda ekstra i glavice velike i dobar sklop ali nema da ga se natrese ne znam kako, taj sam problem i ja imao zato je izbacen,kao zp klipovi domacinski a nema zrna. Pionir glavice kao pesnica i natrese ga se isto cak i vise od Subara, to je mije iskustvo.
Zanimljivo kod mene mu isao hektolitar do 44 zelen glava lakse se vrse od bakardija vlaga jus primese malo iznad jusa. Covek koji ima kamion mi kaze da nije vozi vise suncokreta natovarili smo 31 tonu. Imam snimak iz kombajna. Izlazio na tu parcelu preko 4t. Mozda datum setve kod tebe mu nije odgovarao ili ja dobio vise kise. Sejan kod mene 19.4.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh